Far Cry 6: pożegnaj się z edytorem map i trybem Arcade Mode

Far Cry 6: pożegnaj się z edytorem map i trybem Arcade Mode

Chociaż Ubisoft raczej milczał na temat Far Cry 6 od czasu oficjalnej zapowiedzi na zeszłorocznym Ubisoft Forward, od kilku tygodni sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Ubisoft otworzył bramę informacji i gracze, którzy z niecierpliwością oczekują premiery Far Cry 6, mogli w ostatnich dniach dowiedzieć się wielu rzeczy o grze.

Konkretnie, poznaliśmy datę premiery: Far Cry 6 ukaże się 7 października na PC, a także na konsole Playstation i Xbox. Kilka dni temu odbyła się prezentacja gameplay'a, podczas której ujawniono kilka faktów na temat gry, między innymi to, że będzie można grać postacią męską lub żeńską. Jedną z najbardziej zaskakujących rzeczy z ujawnienia jest to, że materiał filmowy pokazuje naszą postać w widoku trzecioosobowym. To może wydawać się anegdotyczne, jeśli nie jesteś fanem serii Far Cry, ale jest to coś niezwykłego, ponieważ bohater nigdy nie pojawia się w grze. Ubisoft potwierdził, że w Far Cry 6 główna postać, Dani Rojas, będzie miała głębszą historię.

 


Kolejną informacją, którą odkryliśmy dzięki sesji AMA (Ask me Anything) na Reddit, jest to, że Far Cry 6 nie będzie zawierał edytora map, ani trybu Arcade, co rozczarowało wielu fanów.

 

"Nie, Arcade nie powróci. Usunięcie tego trybu z naszego planu było trudną decyzją, ale pozwoliło nam skupić nasze wysiłki na głównej kampanii, przenosząc graczy w samo serce współczesnej rewolucji partyzanckiej."

 

Takiego wyjaśnienia udzielił Alexandre Letendre, Game Director zFar Cry 6. Potwierdzono jednak, że kampania nadal będzie grywalna w kooperacji. Nie zamyka to całkowicie drzwi do multiplayera w Far Cry 6, ale jeśli gra go zaoferuje, to w innej formie. Więcej informacji na ten temat powinniśmy poznać w najbliższych miesiącach. Tymczasem zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki, jeśli chcecie znaleźć najlepszą cenę na zakup gry.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

40.03zł
Far Cry 6
Far Cry 6
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare