Ubisoft wkrótce ujawni nową grę Tom Clancy's

Ubisoft wkrótce ujawni nową grę Tom Clancy's

Licencji Tom Clancy's nie trzeba nikomu przedstawiać. Seria powieści szpiegowskich, na podstawie których powstały gry, już sama w sobie odniosła spory sukces, ale jeszcze większą sławę przyniosły jej adaptacje w postaci gier wideo. Dziś prawa do licencji posiada Ubisoft, a gracze mogą cieszyć się grami Rainbow Six Siege i The Division 2 w oczekiwaniu na ich następców. Na ostatnim Ubisoft Forward dowiedzieliśmy się już kilku rzeczy o Rainbow Six Extraction, znanym wcześniej jako Rainbow Six Quarantine oraz The Division Heartland, ale wygląda na to, że firma ma jeszcze wiele do zrobienia, jeśli chodzi o Tom Clancy's.

Za pośrednictwem Twittera ogłoszono, że zostanie zaprezentowana nowa gra oparta na uniwersum Tom Clancy's. A to ujawnienie będzie miało miejsce dzisiaj o godzinie 20:00 CEST. Do tweeta dołączony jest bardzo krótki teaser, który pokazuje pierwsze spojrzenie na grafikę gry, ale to wszystko póki co.

 

 

Z drugiej strony, IGN opublikował kolejny tweet, który pokazuje kilka sekund rozgrywki i jest dość jasne, że gra to multiplayer FPS. Spekulacje nie miały szansy się rozwinąć, ponieważ ten trailer zdusił je w zarodku. Najwyraźniej ci, którzy spodziewają się nowego Splinter Cell nie dostaną tego, czego chcą.

 

 

Na dodatek, jakiś czas temu mówiło się o potencjalnym crossoverze pomiędzy kilkoma licencjami w uniwersum Tom Clancy's. W zeszłym miesiącu VGC wspomniało o pewnym Battlecat, który byłby multiplayerowym FPS-em mieszającym Splinter Cell, The Division, i Ghost Recon. Można więc bezpiecznie założyć, że Battlecat, który jest tylko nazwą kodową, jest tym, o czym będzie mowa dziś wieczorem. Aby śledzić ujawnienie na żywo, możesz odwiedzić oficjalny kanał Youtube firmy Ubisoft o godzinie 20:00.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare