Ubisoft wkrótce ujawni nową grę Tom Clancy's

Ubisoft wkrótce ujawni nową grę Tom Clancy's

Licencji Tom Clancy's nie trzeba nikomu przedstawiać. Seria powieści szpiegowskich, na podstawie których powstały gry, już sama w sobie odniosła spory sukces, ale jeszcze większą sławę przyniosły jej adaptacje w postaci gier wideo. Dziś prawa do licencji posiada Ubisoft, a gracze mogą cieszyć się grami Rainbow Six Siege i The Division 2 w oczekiwaniu na ich następców. Na ostatnim Ubisoft Forward dowiedzieliśmy się już kilku rzeczy o Rainbow Six Extraction, znanym wcześniej jako Rainbow Six Quarantine oraz The Division Heartland, ale wygląda na to, że firma ma jeszcze wiele do zrobienia, jeśli chodzi o Tom Clancy's.

Za pośrednictwem Twittera ogłoszono, że zostanie zaprezentowana nowa gra oparta na uniwersum Tom Clancy's. A to ujawnienie będzie miało miejsce dzisiaj o godzinie 20:00 CEST. Do tweeta dołączony jest bardzo krótki teaser, który pokazuje pierwsze spojrzenie na grafikę gry, ale to wszystko póki co.

 

 

Z drugiej strony, IGN opublikował kolejny tweet, który pokazuje kilka sekund rozgrywki i jest dość jasne, że gra to multiplayer FPS. Spekulacje nie miały szansy się rozwinąć, ponieważ ten trailer zdusił je w zarodku. Najwyraźniej ci, którzy spodziewają się nowego Splinter Cell nie dostaną tego, czego chcą.

 

 

Na dodatek, jakiś czas temu mówiło się o potencjalnym crossoverze pomiędzy kilkoma licencjami w uniwersum Tom Clancy's. W zeszłym miesiącu VGC wspomniało o pewnym Battlecat, który byłby multiplayerowym FPS-em mieszającym Splinter Cell, The Division, i Ghost Recon. Można więc bezpiecznie założyć, że Battlecat, który jest tylko nazwą kodową, jest tym, o czym będzie mowa dziś wieczorem. Aby śledzić ujawnienie na żywo, możesz odwiedzić oficjalny kanał Youtube firmy Ubisoft o godzinie 20:00.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare