You are here
We also support
 
 
 
 

Ubisoft wkrótce ujawni nową grę Tom Clancy's

Ubisoft wkrótce ujawni nową grę Tom Clancy's
NEWS 19 lip 2021, 15:00

Licencji Tom Clancy's nie trzeba nikomu przedstawiać. Seria powieści szpiegowskich, na podstawie których powstały gry, już sama w sobie odniosła spory sukces, ale jeszcze większą sławę przyniosły jej adaptacje w postaci gier wideo. Dziś prawa do licencji posiada Ubisoft, a gracze mogą cieszyć się grami Rainbow Six Siege i The Division 2 w oczekiwaniu na ich następców. Na ostatnim Ubisoft Forward dowiedzieliśmy się już kilku rzeczy o Rainbow Six Extraction, znanym wcześniej jako Rainbow Six Quarantine oraz The Division Heartland, ale wygląda na to, że firma ma jeszcze wiele do zrobienia, jeśli chodzi o Tom Clancy's.

Za pośrednictwem Twittera ogłoszono, że zostanie zaprezentowana nowa gra oparta na uniwersum Tom Clancy's. A to ujawnienie będzie miało miejsce dzisiaj o godzinie 20:00 CEST. Do tweeta dołączony jest bardzo krótki teaser, który pokazuje pierwsze spojrzenie na grafikę gry, ale to wszystko póki co.

 

 

Z drugiej strony, IGN opublikował kolejny tweet, który pokazuje kilka sekund rozgrywki i jest dość jasne, że gra to multiplayer FPS. Spekulacje nie miały szansy się rozwinąć, ponieważ ten trailer zdusił je w zarodku. Najwyraźniej ci, którzy spodziewają się nowego Splinter Cell nie dostaną tego, czego chcą.

 

 

Na dodatek, jakiś czas temu mówiło się o potencjalnym crossoverze pomiędzy kilkoma licencjami w uniwersum Tom Clancy's. W zeszłym miesiącu VGC wspomniało o pewnym Battlecat, który byłby multiplayerowym FPS-em mieszającym Splinter Cell, The Division, i Ghost Recon. Można więc bezpiecznie założyć, że Battlecat, który jest tylko nazwą kodową, jest tym, o czym będzie mowa dziś wieczorem. Aby śledzić ujawnienie na żywo, możesz odwiedzić oficjalny kanał Youtube firmy Ubisoft o godzinie 20:00.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare