Instant Gaming EU
 
 

Rainbow Six Quarantine będzie się ostatecznie nazywać Extraction

Rainbow Six Quarantine będzie się ostatecznie nazywać Extraction

Zapowiedziane po raz pierwszy na targach E3 2019, Rainbow Six Quarantine miało pierwotnie ukazać się w 2020 roku. Ale oczywiście Ubisoft przesunął premierę w czasie. Opóźnienie zostało ogłoszone przez Yves Guillemot w październiku 2019 roku, a przesunięcie dotyczyło również innych gier, takich jak Watch Dogs Legion i Immortals Fenyx Rising, który w tym czasie był nadal nazywany Gods & Monsters. Teraz, gra wcześniej nazwana Rainbow Six Quarantine jest ostatecznie zaplanowana na rok fiskalny 2021-2022, ale zostanie ostatecznie wydana pod inną nazwą.

Już wcześniej było wiadomo, że gra zmieni nazwę, a plotki na ten temat krążyły już od jakiegoś czasu, a nowa nazwa miała rzekomo brzmieć Rainbow Six Parasite, ale zostało to szybko zdementowane przez Ubisoft. Ostatecznie będzie ona znana jako Rainbow Six Extraction i jest nawet krótki filmik, który ją ujawnia.

 


Ubisoft ujawnił, że Rainbow Six Extraction to nowa nazwa gry na kilka dni przed rozpoczęciem targów E3 2021. Konferencja Ubisoft Forward rozpocznie się w sobotę 12 czerwca o godzinie 21:00 CEST, z pokazem przedpremierowym od 20:00. Można było się już spodziewać, że będą jakieś ogłoszenia, ponieważ firma ujawniła swój line-up kilka dni temu, a wspomniała o Rainbow Six Extraction:

Główne wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie zawierać kilka ważnych ogłoszeń, aktualizacje dla innych aktualnych gier Ubisoft, a także kilka niespodzianek, których nie można przegapić. Dowiedz się więcej o kolejnej odsłonie serii Rainbow Six, znanej wcześniej jako Rainbow Six Quarantine, i obejrzyj ekskluzywne zwiastuny oraz materiały z rozgrywki z zupełnie nowego tytułu kooperacyjnego.

Teaser pokazuje, że chociaż Rainbow Six Extraction może nie nazywać się Parasite, to właśnie o tym jest ta kolejna gra, a my nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare