Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Kup Escape from Tarkov

 • Kup swój klucz cyfrowy do gry Escape from Tarkov.
Utwórz powiadomienie cenowe dla Escape from Tarkov

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Escape from Tarkov to gra akcji / RPG, która zabierze Cię do regionu Norvinsk, miejsca, które służyło jako brama między Rosją a Europą i które ma przywileje specjalnej strefy ekonomicznej. Sytuacja ta doprowadziła wiele firm do założenia się na tym obszarze i nie wszystkie ich firmy są legalne. Napięcie polityczne w regionie stopniowo wzrasta i osiąga punkt wrzenia, gdy wielki skandal dotyka dużą korporację. Po krótkiej chwili konflikt zbrojny obejmuje kilka rządowych i prywatnych frakcji wojskowych i pozostawia wszystkich cywilów w okolicy uwięzionych w środku wojny.W Escape from Tarkov, wcielisz się w rolę najemnika, który przetrwał do początkowej fazy konfliktu w najważniejszym mieście w okolicy, Tarkov. Miasto zostało odizolowane przez siły ONZ i rosyjskie wojsko i musisz walczyć o życie i uciec z metropolii, zanim sprawy się pogorszą. Brak zapasów i linii komunikacyjnych zmusi Cię do podjęcia własnych decyzji podczas eksploracji miejsca w poszukiwaniu wyjścia.Gra zawiera tryb offline, który służy do treningu, ale aby się rozwijać, musisz grać w trybie online dla wielu graczy i dzielić się swoją przygodą z innymi graczami z całego świata. W Escape from Tarkov, nie tylko będziesz walczył z kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję jednostkami wojskowymi i innymi graczami, ale także cywilnymi śmieciarzami, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia w tym chaotycznym scenariuszu.

 

Escape from Tarkov to hardcorowa taktyczna strzelanka FPS u podstaw, z realistyczną mechaniką balistyczną i skomplikowanym systemem narzędzi, który pozwala zamieniać i modyfikować prawie każdy element broni, aby dostosować jej działanie do Twoich preferencji. Gra posiada system levelowania z prawie setką umiejętności do odblokowania, który pozwala na różnorodne taktyczne podejścia do walki.Podczas eksploracji miasta Tarkov i przeprowadzania różnych nalotów zbierzesz mnóstwo zapasów i przedmiotów, które możesz później sprzedać, zakładając własny sklep. Będziesz musiał uważać na ekonomię gry, ponieważ wpływ na nią będą miały działania innych graczy. Pamiętaj, że jeśli zginiesz podczas nalotu, stracisz wszystko, co uzyskałeś, więc musisz się na to przygotować, zachowując sprzęt zapasowy w bezpiecznych pojemnikach do przechowywania.Escape from Tarkov wykorzystuje mechanikę MMORPG i surwiwalu, aby zapewnić jedno z najbardziej realistycznych wrażeń bojowych i fascynującą rozgrywkę pełną akcji, która Cię wciągnie.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Escape from Tarkov

  Komentarze na Escape from Tarkov

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  benzevo
  benzevo
  3 lis 2019, 20:13nadlcompare.fr
  Alors, j'ai déjà ce jeu encore en phase Beta qui est très prometteur et j'avoue que j'adore l'ambiance. Seulement, mon binôme de jeu ne l'a pas encore et comme il y a un concours actuellement pour gagner un jeu : je ne fais pas mon égoïste et je participe pour lui offrir et ne plus galérer tout seul. Merci à DLCOMPARE pour ces concours qui surviennent de temps à autre.
  Tak więc, mam już tę grę jeszcze w fazie Beta, która jest bardzo obiecująca i przyznaję, że uwielbiam jej klimat. Ale mój partner jeszcze jej nie ma, a że jest konkurs to można wygrać grę : Nie jestem samolubny i uczestniczę, aby zaoferować mu i nie walczyć sam. Podziękowania dla DLCOMPARE za te konkursy, które pojawiają się od czasu do czasu.
  patrik
  patrik
  18 cze 2018, 01:19nadlcompare.com
  This game is far the coolest FFS In a long time. PUPG is a joke compered to escape from t. This game has come a long way but there is so much more fun stuff that can be made. Love this game
  Ta gra jest zdecydowanie najfajniejszym FFS od dłuższego czasu. PUPG to żart w porównaniu do ucieczki z t. Ta gra ma długą drogę, ale jest tak wiele więcej zabawy rzeczy, które mogą być wykonane. Kocham tę grę
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona :Escape from Tarkov
  • Kategorie : Akcja , FPS , Symulatory , Mmorpg
  • Edytor : Battlestate Games
  • Deweloper : Battlestate Games
  • Tryby : Solo , Multiplayer , Co-op
  • Data wydania : 28 gru 2016
  • Wymagania systemowe
   • Zalecane
   • CPU : quad-core processor 3.2 GHz
   • RAM : 16 GB
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 18
  • Kup najtańsze klucze cyfrowe w sklepach internetowych i pobierz grę za darmo za pośrednictwem sprzedawcy lub wydawcy.
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Escape from Tarkov.
  • Wymaga konta Battle.net, aby aktywować klucz cyfrowy Escape from Tarkov.
  • Aktywuj swój klucz cyfrowy Escape from Tarkov i pobierz grę na Bethesda.net.
  Dowiedz się więcej
   Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

   Zasubskrybuj newsletter DLCompare