Instant Gaming EU
 
 

Aktualizacja 0.14 dodaje nowe funkcje do gry Escape from Tarkov

Aktualizacja 0.14 dodaje nowe funkcje do gry Escape from Tarkov

Escape from Tarkov to taktyczna strzelanka pierwszoosobowa dla wielu graczy, która wrzuca cię w sam środek wojny między dwoma wojskowymi prywatnymi kontrahentami. Gra zapewnia realistyczne i hardkorowe wrażenia i ma wielu fanów na całym świecie, ponieważ jest jedną z najpopularniejszych gier na Twitchu. Deweloper Battlestate Games stale ulepsza grę o nowe funkcje od czasu jej wydania w Early Access, a teraz najnowsza łatka dodaje mnóstwo nowości do gry, choć powoduje również pewne problemy.

Problemy ze stabilnością

Aktualizacja 0.14 wprowadza do Escape from Tarkov sporo nowości, w tym nowe bronie, nową mapę o nazwie Ground Zero, nowego bossa i nie tylko. Ground Zero jest ograniczona do graczy poniżej 20 poziomu, więc daje nowe możliwości graczom na niskich poziomach. Ponadto aktualizacja 0.14 całkowicie przebudowuje system odrzutu, aby uczynić go bardziej realistycznym, a także dodaje nowe opcje ruchu, umożliwiając skok. Ogólnie rzecz biorąc, łatka dodaje kilka interesujących nowości do Escape from Tarkov, ale powoduje również pewne niepożądane problemy.

 

 

Od czasu wydania aktualizacji gracze Escape from Tarkov cierpią z powodu pewnych problemów ze stabilnością, ale studio pracuje nad ich jak najszybszym naprawieniem. Miejmy nadzieję, że gracze będą mogli wypróbować nowe funkcje już wkrótce.

Jeśli eksplorujesz ulice Tarkowa po pobraniu łatki, miej oczy otwarte na nowego bossa. Nazywa się Kollontay i z łatwością cię zabije, jeśli nie będziesz przygotowany.

Escape from Tarkov oferuje ekscytujące połączenie mechaniki przetrwania i pierwszoosobowej akcji w unikalnym scenariuszu. Jeśli jeszcze nie odkryłeś tej gry, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze Escape from Tarkov, aby kupić tani klucz i zacząć grać już dziś na PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare