You are here
We also support
 
 
 
 

Escape from Tarkov rozszerza swoją mapę Customs i dodaje nową broń

Escape from Tarkov rozszerza swoją mapę Customs i dodaje nową broń
16 lip 2020, 11:53

Wydanie aktualizacji 12.7 dla Escape from Tarkov jest za rogiem, a Battlestate Games wreszcie opublikowało poprawki do niego, pozwalając graczom lepiej zrozumieć niektóre z nowości, które przychodzą do tego indie first-person shootera. Gra urzekła wielu graczy swoją realistyczną mechaniką i hardcorową rozgrywką, a teraz skupia się na poszerzaniu jej zawartości o nowe dodatki. Pierwszą rzeczą, którą gracze zauważą po wdrożeniu patcha jest to, że będą mieli dostęp do nowej broni, w tym przenośnego granatnika FN GL40, a także nowych rodzajów amunicji.

Główną nowością, którą aktualizacja 12.7 przynosi do Escape from Tarkov jest rozszerzenie mapy Customs, jednej z najstarszych dostępnych w grze, która będzie teraz oferować około 30% więcej terenu do pokrycia i dostępu do niektórych budynków, do których gracze nie mogli wcześniej wejść. Ale będą też pewne modyfikacje innych map Escape from Tarkov. W Shoreline zostaną również wprowadzone pewne zmiany wraz z dodaniem nowego szefa scavów, Sanitara, który jest byłym lekarzem zdolnym do leczenia innych scavów. Zapewnił im on również różne pakiety stim, które utrudnią spotkania w okolicy, ponieważ zwiększą wydajność wrogów. Gracze będą mogli również korzystać z tych nowych stimów, ale będą musieli być bardzo ostrożni, ponieważ mogą one mieć poważne skutki uboczne.

 

 

Innym ważnym dodatkiem nadchodzącym do Escape from Tarkov jest znaczna poprawa sztucznej inteligencji wrogów, która zmieni zachowanie scavów, czyniąc ich większym zagrożeniem. Nie tylko zgrupują się, aby zaatakować graczy, ale także mogą ulepszyć swój ekwipunek, grabiąc zwłoki, także tych, których zabijają.

Wszystkie te ulepszenia sprawią, że Escape from Tarkov będzie jeszcze lepszą opcją dla tych, którzy szukają dodatkowego wyzwania. Nie potwierdzono konkretnej daty wydania aktualizacji 12.7, ale spodziewamy się, że zostanie ona wydana wkrótce. Dla przypomnienia, Escape from Tarkov jest dostępna tylko w fazie beta. Musisz być tego świadomy i mieć na uwadze, że w tym okresie mogą zostać wprowadzone znaczące zmiany. Nawet na tym etapie gra oferuje świetne połączenie mechaniki FPS i MMORPG.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare