Kup cdkey Tom Clancy's The Division - Season pass

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Uzyskaj dostęp do wszystkich nadchodzących aktualizacji Tom Clancy’s The Division dzięki Przepustce Sezonowej The Division. Dostępny już teraz, Dodatek I: Underground pozwala Tobie i Twojemu agentowi zagłębić się w ulice Nowego Jorku. Agenci muszą podjąć walkę bezpośrednio z wrogami dywizji, którzy planują ataki zagrażające bezpieczeństwu rozrastającej się metropolii. Przebij się przez podzieme labirynty tuneli metra i kanałów, aby zatrzymać ich działki i stłumić niebezpieczeństwa kryjące się pod miastem. Dostępny również teraz, Dodatek II: Survival oferuje graczom zarówno doświadczenia PvP, jak i PvE. Uwięzieni podczas ostrej zimy na Manhattanie z ograniczonymi zapasami gracze dołożą wszelkich starań, aby przetrwać zarówno żywioły, jak i przeciwników. Z zimnym łożyskiem szybko będziesz musiał podróżować z jednego gorącego punktu do drugiego i stworzyć własny sprzęt termiczny, aby utrzymać agenta oddychającego i w cieple. Ale zimno nie jest jedynym niebezpieczeństwem podczas burzy śnieżnej. Łowca jest również luźny na ulicach Manhattanu. Ten niebezpieczny nowy wróg jest przerażającym wrogiem i będzie wymagał pracy zespołowej i koordynacji, aby go uniknąć i go przechytrzyć.

  Czytaj więcej
  Ta gra to DLC i wymaga pełnej wersji gry. : Tom Clancy's The Division

  Jaka jest najlepsza cena na Tom Clancy's The Division Season pass?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Aktywuj swój kod na Ubisoft Connect.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   
  Opłaty

  (*) Odkryliśmy ten produkt dostępny od 14 sprzedawcy(ów) wspierających 3 system(y) DRM: UPlay, Xbox Live, Steam na 3 platformie(ach) - PC, XboxOne, Xbox Series X. Gra oferuje 1 różne wydanie(a). W naszej porównywarce cen, zidentyfikowaliśmy 33 oferta(y) cyfrowa(e). Dodatkowo, nasza platforma prezentuje opinie użytkowników, z 3 już udostępnionymi komentarzami.

  Komentarze na Tom Clancy's The Division - Season pass

  Naz
  Naz
  21 mar 2016, 19:39na dlcompare.fr
  season pass de the division commandé sur CDkeys pour 34€ (avec un code promo obtenu sur la page facebook) code reçu instantanément, il fonctionne sans problèmes, je recommande ce site.
  przepustka sezonowa dywizji zamówiona na CDkeys za 34€ (z kodem promocyjnym uzyskanym na stronie facebook) kod otrzymałem błyskawicznie, działa bez problemu, polecam tę stronę.
  Patrick Salinas
  Patrick Salinas
  16 sie 2017, 07:24na dlcompare.com
  I really need this dlc , please .
  Naprawdę potrzebuję tego dlc , proszę .
  BayHayns
  BayHayns
  4 sty 2017, 20:01na dlcompare.fr
  C'est la dure loi de Noël, t'es tout seul, t'as pas de cadeau. Et je voudrais vraiment tester le mode survie, une clef ne serait pas de refus, merci DLCompare !
  To jest twarde prawo Bożego Narodzenia, jesteś sam, nie masz prezentu. A ja bardzo chciałbym przetestować tryb przetrwania, klucza bym nie odmówił, dziękuję DLCompare!

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare