Instant Gaming EU
 
 

Ubisoft zapowiada dwie nowe gry z serii Tom Clancy's The Division

Ubisoft zapowiada dwie nowe gry z serii Tom Clancy's The Division

Ubisoft to firma, która ma tendencję do dzielenia graczy. Albo się ich kocha, albo nienawidzi, ale niezależnie od tego, co się myśli, jest coś, czego nie można im odebrać: stoją za kilkoma świetnymi i niezwykle popularnymi seriami, takimi jak Assassin's Creed czy różne serie oparte na powieściach Toma Clancy'ego. I właśnie o tym dzisiaj rozmawiamy, bo Ubisoft w długim wpisie na blogu wypowiedział się na temat przyszłości The Division.

Po aktualizacji i kilku liczbach dotyczących The Division, The Division 2, i jego rozszerzenia, Warlords of New York, Ubisoft ogłasza dwa główne ogłoszenia w tym artykule. Nie tylko nowa gra zostanie dodana do serii w latach 2021-22, ale będzie to również gra free-to-play.

"Podczas gdy prace trwają nad The Division 2, inne zespoły Ubisoft badały dodatkowe sposoby na przedstawienie The Division jeszcze większej liczbie graczy. Dziś mamy przyjemność podzielić się informacją, że Tom Clancy's The Division Heartland, gra free-to-play osadzona w uniwersum The Division, jest w trakcie opracowywania w naszym studiu Red Storm."

Podano kilka szczegółów na temat The Division: Heartland, w szczególności, że gra będzie niezależna od reszty serii i że nie będzie konieczne, aby grać w The Division i The Division 2, aby się nią cieszyć, ponieważ "zaoferuje nowe spojrzenie na uniwersum w nowej scenerii".

 

 

Drugim głównym ogłoszeniem jest pojawienie się gry mobilnej rozgrywającej się w uniwersum The Division. W tej chwili nie mamy więcej szczegółów, ale Ubisoft obiecuje, że "wkrótce" zdradzi nam więcej. Jest także trochę informacji o nadchodzącej aktualizacji dla The Division 2, która została zapowiedziana w marcu ubiegłego roku:

"Chociaż jest jeszcze zbyt wcześnie, aby mówić o jakichkolwiek konkretnych szczegółach, ta aktualizacja będzie zawierać całkowicie nowy tryb gry dla franczyzy The Division i nowe metody levelowania swoich agentów z naciskiem na zwiększenie różnorodności i żywotności budynków. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku ujawnimy więcej informacji przed premierą tej zawartości pod koniec 2021 roku."

Z powieścią i filmem w drodze, 2021 wydaje się być pracowitym rokiem dla Ubisoft, jeśli chodzi o The Division. Aby podać im pomocną dłoń i wziąć udział w fazie beta The Division: Heartland, można zarejestrować się już teraz pod tym adresem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare