The Division jest bezpłatny na PC

The Division jest bezpłatny na PC
3 wrz 2020, 14:43

Nie jest to powszechne, że firmy rozdają gry za darmo, lub nie było tak przynajmniej w przypadku Ubisoft, ale w tym roku wiele z ich gier było darmowych przez ograniczony czas. The Division jest ostatnim na liście, a każdy, kto chce otrzymać grę za darmo na PC, może odwiedzić oficjalną stronę Ubisoft i odebrać jej kopię. Oczywiście oznacza to, że będziesz musiał zainstalować Uplay i utworzyć konto, jeśli go nie posiadasz, ale wydaje się, że używanie wielu aplikacji do zarządzania swoimi grami jest czymś, do czego powinniśmy się przyzwyczaić i naprawdę nie boli to zbytnio, ponieważ pliki instalacyjne The Division nie zajmą dużo miejsca na dysku twardym .

 

 

Tom Clancy's The Division to opublikowana w 2016 roku gra akcji online, która odbywa się w apokaliptycznym scenariuszu. Stany Zjednoczone Ameryki Północnej zostały dotknięte skutkami pandemii wirusowej i kraj ten znajduje się w bardzo chaotycznej sytuacji. Wcielisz się w rolę Agenta Specjalnego Strategic Homeland Division, który jest odpowiedzialny za badanie wybuchu epidemii wirusa na Manhattanie. Obszar ten jest objęty kwarantanną i istnieje wiele frakcji, które próbują wykorzystać obecną sytuację do szaleństwa w mieście. W The Division, podczas gdy poruszasz się po ulicach Nowego Jorku, aby ukończyć misje i sprawić, że Twoja baza w mieście znów zacznie działać, będziesz musiał poradzić sobie z gangami i przestępcami wszelkiego rodzaju, którzy uczynili z miasta swój plac zabaw. Mając do dyspozycji mnóstwo broni i gadżetów, udowodnisz, że jesteś siłą, którą należy się liczyć, a w miarę postępów w grze odkryjesz przyczyny wybuchu epidemii.

 

 

The Division posiada również tryb rywalizacji wieloosobowej zwany Dark Zone, który pozwoli Ci sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innym graczom. Pozwoli Ci ona odkryć najbardziej niebezpieczną część miasta, a także tę, w której znajdziesz najlepszy sprzęt i broń. Ale nie martw się, ponieważ będziesz mógł współpracować z innymi graczami, aby wejść do Dark Zone. Upewnij się tylko, że Twoi partnerzy są godni zaufania, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare