Kup Doom

 • PC
 • PS4
 • Switch
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Pionierzy gatunku FPS powracają z nową odsłoną najpopularniejszej serii wszechczasów. DOOM powrócił z rąk id Softwarejako wymagająca współczesna strzelanka z intensywną walką w pierwszej osobie. W kampanii dla jednego gracza zmierzysz się z niekończącymi się hordami szalejących demonów. Zaatakowały one potężny ośrodek badawczy Union Aerospace Corporation na Marsie i Twoją misją jako żołnierza DOOM jest ich zniszczenie wszelkimi niezbędnymi środkami. W tym przypadku te „środki” obejmują ogromny arsenał broni, od kultowych broni z serii po futurystyczne narzędzia. Wszystko to wraz z nowym i zaawansowanym systemem walki w zwarciu pozwoli Ci deptać hordy demonów w najbardziej kreatywny i brutalny sposób. Rozgrywka dla wielu graczy obejmuje szybką walkę w stylu areny, która stała się wizytówką serii DOOM. Musisz doskonalić swoje umiejętności do perfekcji i w pełni wykorzystywać ulepszenia, niesamowitą broń i strategiczne pozycjonowanie, aby pokonać przeciwników w dowolnym z kilku dostępnych trybów wieloosobowych. A jeśli czujesz się kreatywny, możesz użyć DOOM SnapMap, aby łatwo zaprojektować własne poziomy, zapewniając nieograniczone możliwości gry. Szybko stwórz własną mapę, edytuj logikę gry, jeśli chcesz stworzyć nowy tryb gry, a następnie zagraj w nią od razu lub udostępnij znajomym z całego świata za pomocą kilku kliknięć. Najlepsza saga wszechczasów powraca i pozostaje na szczycie gatunku FPS.

  Czytaj więcej

  Najlepsze ceny dla Doom

  Użyj klucza CD na Steam.

  Pobierz Twoja gra na Switch z Nintendo eShop

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Komentarze na Doom

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  Savio JV
  Savio JV
  29 maj 2019, 18:45na dlcompare.es
  Love the game !..Brings back the Glory days of ID software ! The perfect Mindless killing spree !..highly recommended
  Uwielbiam tę grę!... Przywodzi na myśl czasy świetności oprogramowania ID! Doskonałe bezmyślne zabijanie!...gorąco polecam
  Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare