Kinguin advent rest
 
 

Kup Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X
utwórz powiadomienie cenowe

Najlepsi sprzedawcy

  Prawdopodobnie można się zgodzić, że seria Wiedźmina jest jedną z największych serii gier RPG wszechczasów, a dzięki grze Wiedźmin 3 - Dziki Gon, zapewne doświadczyłeś, jak ogromna i wspaniała stała się seria. Ale to, że ukończyłeś grę, wcale nie oznacza, że ​​przygoda się skończyła. Nie, Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków udowodni, jak błędne jest to założenie. W tym rozszerzeniu jest szansa na doświadczenie dwóch ogromnych pakietów DLC, które zapewnią znacznie więcej godzin gry. Ponownie wcielisz się w Geralta, a w Sercach z Kamienia oraz Krwi i Winie znajdziesz jeszcze wiele podróży i zadań do wykonania. W Sercach z Kamienia udasz się do Oxenfurtu, aby ukończyć kontrakt dla Szklanego Człowieka, ale szybko zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje, i znajduje się tam głęboka tajemnica, którą trzeba rozwiązać, ale w szczególny sposób. Bądź sprytny, bądź silny i próbuj wydostać się żywy. Następnie, w dodatku  Krew i Wino, udasz się do nieznanej dotąd krainy Touissant. Miejsce, które nigdy nie widziało bitwy, wojny lub widocznych trudności, ale to jest Wiedźmin, wiesz, że coś jest nie tak i rzeczywiście tak jest. Pod beztroskimi i wesołymi ludźmi tej krainy kryje się mroczny sekret, który musisz odkryć i przetrwać. Jak widać, Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków to idealne rozszerzenie wielkiej przygody RPG, które prosi Cię o wypróbowanie go.

  Czytaj więcej
  Ta gra to DLC i wymaga pełnej wersji gry. : The Witcher 3 : Wild Hunt

  Najlepsze ceny dla Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków

  Użyj klucza CD na Steam.

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Klucz CD do użycia w kliencie GOG GALAXY w celu pobrania gry.

  Komentarze na Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków

  Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

  Odpowiedzanswering the message of

  500 Pozostało znaków

  ArnoStalgik
  ArnoStalgik
  29 cze 2015, 18:00na dlcompare.fr
  AlepH napisał :
  Pour ceux qui l'ont déjà : l'extension vaut son prix ? ou au moins le coût ?
  Il est certes possible de l'acheter mais à l'heure actuelle (29 juin 2015), aucun DLC payant n'est encore paru. Je pense même que le premier viendra lorsque les gratuits seront terminés. Pour l'instant, on en est à 10/16 à raison de 2 par semaine donc à vue de nez, on peut imaginer le premier DLC payant arriver fin juillet/début aout. En espérant me tromper (pasque j'arrive au bout et les DLC gratuits c sympa mais un peu court).
  Na pewno można je kupić, ale na dzień dzisiejszy (29 czerwca 2015) nie ukazało się jeszcze żadne płatne DLC. Myślę nawet, że pierwszy z nich pojawi się, gdy skończą się te darmowe. W tej chwili mamy 10/16 w tempie 2 na tydzień, więc możemy sobie wyobrazić, że pierwsze płatne DLC pojawi się pod koniec lipca/na początku sierpnia. Mam nadzieję, że się mylę (bo zbliżam się do końca, a darmowe DLC jest fajne, ale trochę krótkie).
  Zweryfikowane konto
  AlepH
  AlepH
  16 cze 2015, 15:26na dlcompare.fr
  Pour ceux qui l'ont déjà : l'extension vaut son prix ? ou au moins le coût ?
  Dla tych, którzy już go mają: rozszerzenie jest warte swojej ceny? lub przynajmniej kosztów?
  Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
  DLCompare Extension
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare