Instant Gaming EU
 
 

Kup cdkey Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków

 • PC
 • XboxOne
 • Xbox Series X

Najlepsi sprzedawcy

  Prawdopodobnie można się zgodzić, że seria Wiedźmina jest jedną z największych serii gier RPG wszechczasów, a dzięki grze Wiedźmin 3 - Dziki Gon, zapewne doświadczyłeś, jak ogromna i wspaniała stała się seria. Ale to, że ukończyłeś grę, wcale nie oznacza, że ​​przygoda się skończyła. Nie, Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków udowodni, jak błędne jest to założenie. W tym rozszerzeniu jest szansa na doświadczenie dwóch ogromnych pakietów DLC, które zapewnią znacznie więcej godzin gry. Ponownie wcielisz się w Geralta, a w Sercach z Kamienia oraz Krwi i Winie znajdziesz jeszcze wiele podróży i zadań do wykonania. W Sercach z Kamienia udasz się do Oxenfurtu, aby ukończyć kontrakt dla Szklanego Człowieka, ale szybko zdajesz sobie sprawę, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje, i znajduje się tam głęboka tajemnica, którą trzeba rozwiązać, ale w szczególny sposób. Bądź sprytny, bądź silny i próbuj wydostać się żywy. Następnie, w dodatku  Krew i Wino, udasz się do nieznanej dotąd krainy Touissant. Miejsce, które nigdy nie widziało bitwy, wojny lub widocznych trudności, ale to jest Wiedźmin, wiesz, że coś jest nie tak i rzeczywiście tak jest. Pod beztroskimi i wesołymi ludźmi tej krainy kryje się mroczny sekret, który musisz odkryć i przetrwać. Jak widać, Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków to idealne rozszerzenie wielkiej przygody RPG, które prosi Cię o wypróbowanie go.

  Czytaj więcej
  Ta gra to DLC i wymaga pełnej wersji gry. : The Witcher 3 : Wild Hunt

  Jaka jest najlepsza cena na Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Kod dla Xbox do aktywacji na Xbox Live.

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Kod na konsolę Xbox do aktywacji na Xbox Live.

   

  Klucz CD do użycia w kliencie GOG GALAXY w celu pobrania gry.

  (*) Znaleźliśmy ten produkt wśród 8 sprzedawców, najniższa cena to 34.75zł w GAMESEAL, a nasi użytkownicy pozostawili 2 komentarzy

  Komentarze na Wiedźmin 3 - Dziki Gon Pakiet Dodatków

  ArnoStalgik
  ArnoStalgik
  29 cze 2015, 18:00na dlcompare.fr
  AlepH napisał :
  Pour ceux qui l'ont déjà : l'extension vaut son prix ? ou au moins le coût ?
  Il est certes possible de l'acheter mais à l'heure actuelle (29 juin 2015), aucun DLC payant n'est encore paru. Je pense même que le premier viendra lorsque les gratuits seront terminés. Pour l'instant, on en est à 10/16 à raison de 2 par semaine donc à vue de nez, on peut imaginer le premier DLC payant arriver fin juillet/début aout. En espérant me tromper (pasque j'arrive au bout et les DLC gratuits c sympa mais un peu court).
  Na pewno można je kupić, ale na dzień dzisiejszy (29 czerwca 2015) nie ukazało się jeszcze żadne płatne DLC. Myślę nawet, że pierwszy z nich pojawi się, gdy skończą się te darmowe. W tej chwili mamy 10/16 w tempie 2 na tydzień, więc możemy sobie wyobrazić, że pierwsze płatne DLC pojawi się pod koniec lipca/na początku sierpnia. Mam nadzieję, że się mylę (bo zbliżam się do końca, a darmowe DLC jest fajne, ale trochę krótkie).
  Zweryfikowane konto
  AlepH
  AlepH
  16 cze 2015, 15:26na dlcompare.fr
  Pour ceux qui l'ont déjà : l'extension vaut son prix ? ou au moins le coût ?
  Dla tych, którzy już go mają: rozszerzenie jest warte swojej ceny? lub przynajmniej kosztów?

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare