Instant Gaming EU
 
 

Wiedźmin 3 szczyci się imponującą liczbą sprzedanych egzemplarzy lata po premierze

Wiedźmin 3 szczyci się imponującą liczbą sprzedanych egzemplarzy lata po premierze

Upływ czasu nie wydaje się wpływać na świetne gry wideo. Takie wnioski możesz wyciągnąć z wyników finansowych CD Projekt Red w 2019 roku. Patrząc na nie, możesz zobaczyć, że sprzedano około 28 milionów egzemplarzy Wiedźmina 3:Dziki Gon rozłożonych między komputerami PC, konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One od czasu wydania w 2015 roku. Warto zauważyć, że 7 milionów egzemplarzy gry zostało sprzedanych w 2019 roku, z czego 700.000 w ciągu zaledwie trzech miesięcy na Nintendo Switch, co jest dość niesamowite w przypadku gry, która ma już cztery lata. Jeśli chcesz sprawdzić szczegółowe wyniki finansowe firmy, możesz sprawdzić ten plik PDF. Liczby te dowodzą, że jeśli chodzi o gry wideo, jakość jest o wiele ważniejsza niż nowość czy kampanie marketingowe.

 

 

Choć liczby te są tak imponujące, naprawdę nie możesz się nimi dziwić, zwłaszcza jeśli grałeś w Wiedźmin 3:Dziki Gon. Ta gra jest niewątpliwie jedną z najlepszych gier RPG wszechczasów i prawdziwym klejnotem, który powinien znaleźć się w bibliotece wszystkich fanów tego gatunku. CD Projekt Red bardzo ciężko pracował, aby pozwolić graczom zanurzyć się we wszechświecie powieści Andrzeja Sapkowskiego, tworząc ożywiony świat pełen epickich przygód, potworów, magii i alchemii. Łącząc opcje głębokiego rozwoju postaci ze szczegółową walką opartą na akcji. Wiedźmin 3:Dziki Gon to najlepsza jak dotąd przygoda Geralta z Rivii.

 

 

Chociaż granie w poprzednie części gier serii Wiedźmin nie jest potrzebne, aby cieszyć się z gry Wiedźmin 3:Dziki Gon, lecz stawia Cię w znacznie lepszej pozycji do zrozumienia każdego szczegółu historii i motywacji bohaterów. Nie chodzi o to, że to ważna sprawa, ponieważ obie gry są wystarczająco przyzwoite, aby Cię przez chwilę zająć. Jeśli jesteś zainteresowany franczyzą Wiedźmina, możesz znaleźć główne gry w najlepszej cenie za pośrednictwem naszego komparatora, w tym Wiedźmin 3: Dziki Gon i jego dwa rozszerzenia, Krew i wino i Serce z kamienia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare