Kup cdkey Life Is Strange

 • PC
 • PS4

Najlepsi sprzedawcy

  Gry epizodyczne szybko stają się podstawą kultury gier wideo, ale aby to osiągnąć, musisz mieć świetną historię, intrygujące postacie i mechanikę, które sprawiają, że warto. Wszystko to znajdziesz w Life Is Strange. Ta pięcioczęściowa, epizodyczna seria gier sprawi, że będziesz kontrolować dwie dziewczyny, które próbują znaleźć swą drogę na świecie mając moc podróży w czasie. Zgadza się, będziesz mógł faktycznie przewijać czas w celu zmiany wydarzeń. Pamiętaj jednak, że jeśli zmienisz coś w przeszłości, wpłynie to na teraźniejszość i przyszłość. Uważaj więc, co wybierasz. Jako Max Caulfield, odkrywasz swoje umiejętności zmieniania czasu, kiedy ratujesz swoją najlepszą przyjaciółkę Chloe przed pewną śmiercią. Nie zrażona mocami, które teraz masz, zdecydujesz się połączyć siły i spróbować rozwiązać tajemnice, w tym zniknięcie uczennicy o imieniu Rachel Amber. Przekonałeś się, że życie w Twoim mieście Arcadia Bay nie jest tak spokojne, jak się wydaje. Rozwiązanie tajemnicy to tylko część tego, na czym polega Life Is Strange.Dowiesz się również, że działania mają konsekwencje, a gra będzie się zmieniać w zależności od dokonanych wyborów i zmian, które wprowadzisz na osi czasu. Max dowie się z pierwszej ręki, że czasami nie należy zmieniać przyszłości, a jej przyjaźń z Chloe zostanie przetestowana. Czy będziesz w stanie dowiedzieć się, co się dzieje w Arcadia Bay? Jak wykorzystasz swoje moce? Zaraz się dowiesz.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Life Is Strange?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj kodu gry Twoja gra PS4 w Playstation Network

  Komentarze na Life Is Strange

  gvaudan
  gvaudan
  19 paź 2016, 22:10na dlcompare.fr
  Une fraîcheur nouvelle dans ce jeu d'aventure ou l'on incarne une adolescente étudiante. Un système de sauvegarde presque trop "pratique" puisqu'il permet de revenir en arrière quand les conséquences de nos actes/paroles/choix nous mettent dans l'embarras.. En même temps , c’est un jeu, c'est le plaisir de s'essayer a la socialisation. A recommander.
  Nowa świeżość w tej grze przygodowej, w której grasz jako nastoletni student. System zapisu, który jest prawie zbyt "praktyczny", ponieważ pozwala ci cofnąć się w czasie, gdy konsekwencje twoich działań/sposobów/wyborów wpędzą cię w kłopoty. Jednocześnie jest to gra, przyjemność z próby nawiązania kontaktów towarzyskich. Do polecenia.
  Yorokobii
  Yorokobii
  27 paź 2015, 16:59na dlcompare.com
  Life is Strange is an Awesome game the plot is insane, the musics are awesome like you want to cry every **** minutes xD the dialogs are very well done. but yeah the plot is still THE thing that made my mind blow xD.
  Life is Strange jest niesamowita gra fabuła jest szalona, muzyka jest niesamowita jak chcesz płakać co **** minut xD dialogi są bardzo dobrze zrobione. ale tak fabuła jest nadal rzeczą, która uczyniła mój umysł wieje xD.
  • Informacje techniczne

  • Oficjalna strona : Life Is Strange
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : DONTNOD Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 30 stycznia 2015
  • Wymagania systemowe
  • Kategoria wiekowa
  • PEGI 16
  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare