Kinguin HP
 
 

Wyciekło kilka szczegółów na temat Life is Strange 3

Wyciekło kilka szczegółów na temat Life is Strange 3
17 mar 2021, 19:00

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, Square Enix zapowiedziało imprezę Square Enix Presents, na której studio planuje ujawnić kilka nowych gier oraz nowe informacje o kilku innych, już dostępnych. W czołówce Square Enix umieściło zapowiedź nowej odsłony serii Life is Strange. Wydarzenie to ma mieć miejsce jutro, ale wygląda na to, że już teraz wyciekły pewne informacje o głównym elemencie programu.

Square Enix nie ujawniło jeszcze nic na temat Life is Strange 3, nawet jej tytułu. Jednak ciekawość i nieustępliwość graczy jest w stanie przebić się przez wszelkie bariery i imię, płeć oraz specjalne moce bohatera gry zostały podane do publicznej wiadomości.

Niejaki Meelow na ResetErze twierdzi, że wie o tożsamości protagonisty. (Spoiler Alert) Miałaby nią być Alex, młoda Amerykanka azjatyckiego pochodzenia i biseksualna. Towarzyszyłby jej również starszy brat, Gabe. A jeśli mówimy o Life is Strange, to oczywiście musimy mówić o specjalnych mocach, a Alex byłaby w stanie identyfikować i kontrolować emocje innych, a nawet wywoływać zaburzenia psychiczne w celu uzyskania informacji.

 

 

Jeśli wierzyć tym plotkom, Life is Strange 3 będzie osadzona w małym miasteczku na Środkowym Zachodzie USA, podobnie jak Life is Strange, i będzie zawierać odniesienia do dwóch pierwszych odcinków serii. Ponadto, ostatni fragment informacji, który wyciekł, ujawnia, że będziemy mieli kilka różnych opcji, jeśli chodzi o romanse w grze.

Oczywiście trudno powiedzieć, czy te informacje na Life is Strange 3 są wiarygodne, nawet jeśli wydają się spójne z serią. Jednak koniec tej historii poznamy już niebawem, gdyż jutro o 18:00 KST odbędzie się Square Enix Presents.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare