Kup cdkey Life is Strange: Double Exposure

 • PC

Najlepsi sprzedawcy

  Deweloper Deck Nine przywraca kultową serię gier wideo, która pozwala graczom zanurzyć się w głębokich historiach z nadprzyrodzonym wątkiem. Life is Strange: Double Exposure opowiada historię Max Caulfield, fotografki-rezydentki na prestiżowym Uniwersytecie Caledon. Historia rozpoczyna się, gdy Max znajduje swoją przyjaciółkę Safi martwą. Aby rozwiązać zagadkę zbrodni i uratować przyjaciółkę, Max wykorzystuje swoje nadprzyrodzone moce do cofania czasu i przeskakuje do równoległej osi czasu, aby zbadać wydarzenia poprzedzające śmierć Safi. Wkrótce jednak odkrywa, że jej przyjaciółka została zamordowana, a co gorsza, sprawca ma zamiar uderzyć ponownie.  Life is Strange: Double Exposure to wciągająca, fabularna przygoda, w której każdy dokonany wybór ma głęboki wpływ na ostateczny wynik. Max musi wykorzystać swoje moce, aby przełączać się między dwiema rzeczywistościami pod presją wiedzy o tym, co się stanie, jeśli jej się to nie uda. Ta ekscytująca nadprzyrodzona zagadka morderstwa oferuje wyjątkowe wrażenia graczom poszukującym innego rodzaju narracyjnej przygody, z solidną historią i rozgałęzioną fabułą kształtowaną przez znaczące decyzje.  Czy uda ci się powstrzymać zabójcę Safi, zanim zaatakuje ponownie i uratować swoją przyjaciółkę w obu rzeczywistościach? Przekonaj się w Life is Strange: Double Exposure.

  Czytaj więcej

  Jaka jest najlepsza cena na Life is Strange Double Exposure?

  Jak użyć Twojego cdkeya na Steamie?

  Użyj kodu PS5 w Playstation Network.

  Jeśli posiadasz cyfrowy tytuł Xbox Play Anywhere, możesz grać zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i na konsoli Xbox One.

  Opłaty

  (*) Odkryliśmy ten produkt dostępny od 9 sprzedawcy(ów) wspierających 3 system(y) DRM: Steam, XBox Play Anywhere, Sony PSN na 2 platformie(ach) - PC, PS5. Gra oferuje 3 różne wydanie(a). W naszej porównywarce cen, zidentyfikowaliśmy 30 oferta(y) cyfrowa(e).

  Komentarze na Life is Strange: Double Exposure

  Może Ci się również spodobać

  Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

  Zasubskrybuj newsletter DLCompare