Square Enix zapowiada nową grę z serii Life is Strange

Square Enix zapowiada nową grę z serii Life is Strange

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że wydawcy i studia deweloperskie organizują własne wydarzenia online, aby zaprezentować swoje nowości. Ten trend istnieje już od kilku lat, ale od zeszłego roku przybrał na sile wraz z odwołaniem wielu wydarzeń. Wygląda na to, że Square Enix postanowiło zorganizować własne wydarzenie i wczoraj w mediach społecznościowych ogłosiło niespodziankę.

Pod nazwą Square Enix Presents, wydarzenie online japońskiego giganta odbędzie się już wkrótce, a konkretnie 18 marca o godzinie 18:00 KST. Główną atrakcją wieczoru będzie ujawnienie nowej gry Life is Strange, ale w składzie znajdziemy również Outriders, Marvel's Avengers oraz Balan Wonderworld. Zapewne wiecie również, że już niedługo przypadają 25 urodziny naszej ulubionej archeolożki, a my mamy już pomysł na to, co Square Enix ma dla nas w zanadrzu w tej kwestii. Rzeczywiście, zupełnie nowa trylogia Tomb Raider łącząca Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider oraz Shadow of the Tomb Raider wyciekła do Microsoft Store, i wszystko wskazuje na to, że będzie dostępna już niedługo.

 

 

Wracając do nagłówka, wygląda na to, że nowa gra Life is Strange "będzie miała zupełnie nowego bohatera i fascynującą nową moc". Na pierwszy rzut oka nie wygląda na to, żeby ta nowa odsłona miała coś wspólnego z Life is Strange czy Life is Strange 2, ponieważ one również mają innych bohaterów, odpowiednio Maxine oraz Seana i Daniela.

Całkiem możliwe, że inne niespodzianki dotyczące studiów Square Enix Montreal i TAITO zostaną ujawnione podczas tego wydarzenia. Jeśli chcesz śledzić wydarzenieSquare Enix Presents na żywo, możesz odwiedzić dedykowaną stronę lub oglądać je na Twitchu i Youtube.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare