Zwiastun premierowy Sand Land jest już dostępny

Zwiastun premierowy Sand Land jest już dostępny

Sand Land to nowa gra wideo inspirowana twórczością Akiry Toriyamy. Niedawna śmierć kultowego japońskiego twórcy mangi sprawia, że ta gra jest jedną z ostatnich okazji, aby cieszyć się jego niesamowitym geniuszem, który posłużył jako inspiracja dla wielu innych tytułów, zwłaszcza w postaci bijatyk opartych na serii Dragon Ball, takich jak Dragon Ball Z Kakarot. Sand Land przyjmuje zupełnie inne podejście do rozgrywki jako pełna akcji przygoda, w której wcielamy się w księcia demonów Belzebuba i jego przyjaciół, którzy wyruszają na niebezpieczną przygodę, aby znaleźć źródło wody na opuszczonej planecie. Barwna obsada postaci, intensywna walka samochodowa i rozległy świat do odkrycia tworzą wyjątkową przygodę, która ma niepowtarzalnego ducha twórczości Akiry Toriyamy.

Gotowe do wydania

Bandai Namco opublikowało niedawno zwiastun premierowy Sand Land na kilka dni przed premierą gry, która odbędzie się już jutro. Wideo zawiera mały przegląd fabuły i ujawnia kilka materiałów z rozgrywki, które przygotowują fanów na nadchodzącą premierę.Demoniczny książę Belzebub oraz jego przyjaciele Thief i szeryf Rao nie są typowymi bohaterami, a ich osobowości ścierają się ze sobą w ekscytującej historii pełnej ekscytującej akcji i humoru.

 

 

Warto dodać, że Sand Land można wypróbować przed zakupem, ponieważ na kilku platformach, w tym PC, PlayStation i Xbox, dostępna jest obecnie darmowa wersja demonstracyjna gry. Daje ona dostęp do ograniczonej zawartości, ale powinna wystarczyć, aby zdecydować, czy chcesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze rabaty na klucze do gry Sand Land dla wybranej platformy. Pamiętaj, że gra będzie dostępna już jutro na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox SeriesX/S.

163.14zł
Sand Land
Sand Land
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare