Instant Gaming EU
 
 

Sand Land adaptuje komiksy Akiry Toriyamy w najlepszy możliwy sposób

Sand Land adaptuje komiksy Akiry Toriyamy w najlepszy możliwy sposób

Akira Toriyama jest twórcą Dragon Ball i znanym artystą mangi. Dlatego też gra wideo inspirowana jego twórczością z pewnością przyciągnie uwagę tysięcy fanów z całego świata. Sand Land jest tego dobrym przykładem. Nowa przygoda od Bandai Namco osadzona jest w tym samym świecie, co tytułowy komiks i opowiada o przygodach Demonicznego Księcia Belzebuba i jego przyjaciela Złodzieja, którzy wyruszają z misją pomocy Szeryfowi Rao w poszukiwaniu zapasów wody w świecie cierpiącym z powodu ekstremalnej suszy.

Sand Land to przygodowa gra RPG, która oferuje możliwość eksploracji rozległego świata podczas poszukiwania cennego surowca. Gra oferuje połączenie walki przepełnionej akcją i wciągającej fabuły, która przypomina pierwszą część serii Dragon Ball. Kolorowe postacie, pomysłowość, humor i niesamowite moce ożywiają unikalny wszechświat, który fani pokochają, ponieważ wiernie adaptuje komiksy.

 

 

Mnóstwo rzeczy do zrobienia w grze

Bandai Namco ujawniło niedawno film, który oferuje pierwsze spojrzenie na niektóre funkcje gry. W tym przypadku skupiono się na lochach i zadaniach pobocznych, które gracze napotkają w grze. Sand Land będzie zawierała szeroki wachlarz aktywności, które pozwolą graczom na dalsze odkrywanie historii tego dziwnego świata i jego mieszkańców. Oczywiście będą oni również zbierać materiały, które można wykorzystać do ulepszenia i dostosowania pojazdu Belzebuba, który transportuje ich przez cały świat.

 

 

Kiedy Sand Land zostanie wydany, gracze będą mogli zanurzyć się w epickiej przygodzie z dużym naciskiem na eksplorację i odkrywanie. Jeśli jesteś fanem serii tej mangi i chcesz doświadczyć historii w nowy sposób, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye Sand Land.

169.09zł
Sand Land
Sand Land
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare