Demo Sand Land jest już dostępne na konsole i PC

Demo Sand Land jest już dostępne na konsole i PC

Bandai Namco ogłosiło, że demo Sand Land, kolejnej gry RPG akcji opartej na oryginalnej twórczości Akiry Toriyamy (Dragon Ball, Dr. Slump), jest już dostępne. Akira Toriyama był wyjątkowym i wpływowym mangaką i projektantem postaci, który niestety zmarł 1 marca 2024, powodując ogromną pustkę w branży i sercach fanów. Jednak jego dzieła będą żyć wiecznie.

Demo zaprasza graczy do ekscytującej walki wręcz i eksploracji pojazdów w Sand Land. Gracze wcielają się w rolę księcia demonów Belzebuba, jego towarzysza Złodzieja i nieustraszonego szeryfa Rao, gdy ta grupa nieprzystosowanych bohaterów wyrusza w ten kolorowy świat, prowadząc czołgi bojowe, pojazdy opancerzone i motocykle. Po premierze pełnej wersji gry fani, którzy zagrają w demo, otrzymają 30 sztuk stali klasy B i 30 sztuk śrub klasy B. Te dostępne w grze przedmioty można wykorzystać do ulepszenia pojazdów za każdym razem, gdy gracze odwiedzą Spino.

 

 

Rozgrywka w Sand Land koncentruje się na pojazdach

Większość rozgrywki w Sand Land toczy się w pojazdach, takich jak poduszkowce i czołgi. Gracze mogą dostosowywać i tworzyć określone konfiguracje dla każdego pojazdu i zestrzeliwać wrogów podczas ich prowadzenia. Oprócz arsenału, każdy samochód będzie można dostosować za pomocą naklejek i innych rodzajów efektów estetycznych.

Sand Land to popularna manga stworzona w 2000 roku przez Akirę Toriyamę, autora Dragon Ball i Dr. Slump, a także projektanta postaci serii Dragon Quest i Chrono Trigger. Ze względu na znaczenie autora, Sand Landzyskał popularność na całym świecie od czasu jego publikacji. W pustynnym świecie, w którym demony i ludzie cierpią z powodu skrajnego niedoboru wody, Belzebub, Książę Demonów, i Rao, szeryf z małego miasteczka, łączą siły i wyruszają na przygodę w poszukiwaniu ukrytego źródła wody.

W grudniu 2022 roku ogłoszono projekt Sand Land, a kilku partnerów połączyło siły, aby przenieść tę klasyczną własność intelektualną mangi do transmediów. Projekt rozpoczął się od koprodukcji filmu anime przez Bandai Namco Filmworks Inc.'s Sunrise Studio, Kamikazedouga Co. Ltd. i ANIMA Inc., a następnie oficjalnym ujawnieniem gry Sand Land w czerwcu 2023 roku. Na ogłoszenie daty premiery gry nie trzeba było długo czekać.

Sand Land ukaże się 26 kwietnia 2024 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Steam. Jeśli chcesz doświadczyć najnowszej gry z udziałem Akiry Toriyamy, zalecamy śledzenie naszej porównywarki najlepszych ofert cdkeyów do Sand Land i zabezpieczenie swojej kopii, gdy tylko gra zostanie wydana.

131.23zł
Sand Land
Sand Land
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare