Sand Land otrzyma wiosenną datę premiery

Sand Land otrzyma wiosenną datę premiery

Sand Land to nadchodząca gra wideo inspirowana serią mangi od Akiry Toriyamy. Twórca Dragon Ball wymyślił nową serię osadzoną w zupełnie innym świecie i z zupełnie nową obsadą postaci. Sand Land śledzi przygody trójki bohaterów, którzy wyruszają w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu źródła wody w świecie dotkniętym ekstremalną suszą. Gra z wielką dokładnością adaptuje charakterystyczny styl rysowania Toriyamy w jego mangach, które uczyniły go sławnym na całym świecie dzięki Dr. Slump, Dragon Ball i innym.

Nadchodzi następnej wiosny

Bandai Namco opublikowało zupełnie nowy film z Sand Land, który służy jako zapowiedź oficjalnej daty premiery. Gra będzie ostatecznie dostępna 26 kwietnia 2024 roku na kilku platformach, w tym PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Zwiastun ujawnia również materiał z rozgrywki, który obraca się wokół walki samochodowej opartej na akcji, która będzie jednym z głównych sposobów walki z potężnymi wrogami w grze.

 

 

Sand Land pozwoli ci dostosować swoje pojazdy w grze za pomocą niezliczonych części i broni, które pozwolą ci stworzyć konkretną konfigurację dla twojego hovercanka i hovercara. Poruszanie się po lokacjach z pełną prędkością podczas zestrzeliwania wrogów i unikania ich ataków to chleb powszedni walki w Sand Land. Oczywiście gra oferuje również szeroką gamę naklejek do personalizacji pojazdów i nadania im niepowtarzalnego wyglądu.

Jeśli jesteś fanem twórczości Akiry Toriyamy i chcesz zagłębić się w tę nową przygodę RPG, Sand Land oferuje ekscytującą historię z barwną obsadą postaci. Jak zwykle, najlepsze oferty na zamówienie klucza cyfrowego Sand Land w przedsprzedaży są już dostępne w naszej porównywarce.

131.05zł
Sand Land
Sand Land
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare