Kinguin advent rest
 
 

Zapowiedziano Sand Land, nową grę RPG akcji autorstwa Akiry Toriyamy

Zapowiedziano Sand Land, nową grę RPG akcji autorstwa Akiry Toriyamy

Wydawca i deweloper gier wideo Bandai Namco Europe zapowiedział Sand Land, nową grę RPG akcji opartą na arcydziele Akiry Toriyamy, twórcy Dragon Ball i DR. SLUMP. Gra jest tworzona przez ILCA Inc.(Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age i One Piece Odyssey). Sand Land zostało ujawnione podczas tegorocznej transmisji na żywo z Summer Game Fest i pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC za pośrednictwem Steam.

 

 

Zanurz się w pustynnym świecie, w którym zarówno ludzie, jak i demony cierpią z powodu skrajnego niedoboru wody. Graj i obserwuj, jak Fiend Prince, Beelzebub, szeryf Rao i demon Thief wyruszają na przygodę w poszukiwaniu legendarnego źródła ukrytego na pustyni. Przedstawiający się jako "super zły diabeł", Belzebub ma czyste serce jak mały chłopiec, ale posiada nadludzką siłę i zdolności telepatyczne. Rao, szeryf z małego miasteczka, szuka pomocy demonów, aby uratować całą Krainę Piasku przed niedoborem wody. Złodziej, mądry stary demon ze zdolnościami złodziejskimi, również towarzyszy Belzebubowi i Rao w ich przygodzie.

Grając jako Belzebub, gracze będą mogli eksplorować rozległy świat w towarzystwie jego nieprawdopodobnej grupy demonów i ludzi. Przemierzając różne pojazdy lub podróżując pieszo, gracze napotkają niebezpieczeństwa, a także pomocne postacie, które spotkają na rozległej pustyni, odkrywając wiele tajemnic Sand Land. Walka pojazdów i postaci stanowi dużą część akcji w grze. Gracze będą mieli dostęp do różnych pojazdów, które mogą dostosowywać i wyposażać w ładunki, aby przemierzać pustynię, pokonywać przeszkody i walczyć z różnorodnym asortymentem potężnych wrogów.

Czym jest Sand Land?

Sand Land to popularna manga stworzona w 2000 roku przez Akirę Toriyamę, która od czasu publikacji zyskała popularność na całym świecie. W grudniu 2022 roku ogłoszono projekt Sand Land, a różni partnerzy połączyli siły, aby przenieść tę klasyczną mangę do transmediów. Projekt rozpoczął się od koprodukcji filmu anime przez Bandai Namco Filmworks' Sunrise Studio, Kamikazedouga Co. Ltd. i ANIMA Inc, a następnie oficjalną premierą gry w czerwcu 2023 roku.

Nadal potrzebujemy więcej szczegółów dotyczących rozgrywki, ale miej oczy szeroko otwarte na naszą porównywarkę, aby sprawdzić najtańsze oferty na Sand Land i zabezpieczyć swoją kopię najnowszej przygody Akiry Toriyamy w świecie gier.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : Sand Land
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : To be announced
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare