Instant Gaming EU
 
 

Zapowiedziano Sand Land, nową grę RPG akcji autorstwa Akiry Toriyamy

Zapowiedziano Sand Land, nową grę RPG akcji autorstwa Akiry Toriyamy

Wydawca i deweloper gier wideo Bandai Namco Europe zapowiedział Sand Land, nową grę RPG akcji opartą na arcydziele Akiry Toriyamy, twórcy Dragon Ball i DR. SLUMP. Gra jest tworzona przez ILCA Inc.(Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age i One Piece Odyssey). Sand Land zostało ujawnione podczas tegorocznej transmisji na żywo z Summer Game Fest i pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC za pośrednictwem Steam.

 

 

Zanurz się w pustynnym świecie, w którym zarówno ludzie, jak i demony cierpią z powodu skrajnego niedoboru wody. Graj i obserwuj, jak Fiend Prince, Beelzebub, szeryf Rao i demon Thief wyruszają na przygodę w poszukiwaniu legendarnego źródła ukrytego na pustyni. Przedstawiający się jako "super zły diabeł", Belzebub ma czyste serce jak mały chłopiec, ale posiada nadludzką siłę i zdolności telepatyczne. Rao, szeryf z małego miasteczka, szuka pomocy demonów, aby uratować całą Krainę Piasku przed niedoborem wody. Złodziej, mądry stary demon ze zdolnościami złodziejskimi, również towarzyszy Belzebubowi i Rao w ich przygodzie.

Grając jako Belzebub, gracze będą mogli eksplorować rozległy świat w towarzystwie jego nieprawdopodobnej grupy demonów i ludzi. Przemierzając różne pojazdy lub podróżując pieszo, gracze napotkają niebezpieczeństwa, a także pomocne postacie, które spotkają na rozległej pustyni, odkrywając wiele tajemnic Sand Land. Walka pojazdów i postaci stanowi dużą część akcji w grze. Gracze będą mieli dostęp do różnych pojazdów, które mogą dostosowywać i wyposażać w ładunki, aby przemierzać pustynię, pokonywać przeszkody i walczyć z różnorodnym asortymentem potężnych wrogów.

Czym jest Sand Land?

Sand Land to popularna manga stworzona w 2000 roku przez Akirę Toriyamę, która od czasu publikacji zyskała popularność na całym świecie. W grudniu 2022 roku ogłoszono projekt Sand Land, a różni partnerzy połączyli siły, aby przenieść tę klasyczną mangę do transmediów. Projekt rozpoczął się od koprodukcji filmu anime przez Bandai Namco Filmworks' Sunrise Studio, Kamikazedouga Co. Ltd. i ANIMA Inc, a następnie oficjalną premierą gry w czerwcu 2023 roku.

Nadal potrzebujemy więcej szczegółów dotyczących rozgrywki, ale miej oczy szeroko otwarte na naszą porównywarkę, aby sprawdzić najtańsze oferty na Sand Land i zabezpieczyć swoją kopię najnowszej przygody Akiry Toriyamy w świecie gier.

167.20zł
Sand Land
Sand Land
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare