Zwiastun na żywo Diablo 4 jest zdumiewający

Zwiastun na żywo Diablo 4 jest zdumiewający

 Blizzard ujawnił najnowszy zwiastun największego hitu lata: Diablo 4. Wyreżyserowany przez zdobywczynię Oscara, Chloé Zhao, zwiastun akcji na żywo, zatytułowany Saviors Wanted, przedstawia zwykłych mieszkańców Sanktuarium i to, jak trwająca wojna między Aniołami i Demonami Diablo wpływa na ich życie.

Film został współreżyserowany przez Kiku Ohe w ramach przygotowań do globalnej premiery Diablo 4, czwartej części słynnej gotyckiej gry fabularnej, która zadebiutuje 6 czerwca 2023 roku.

 

 

Rozgrywający się w mrocznym świecie Sanktuarium - królestwie, które zostało oblężone przez przerażające potwory, podczas gdy Wysokie Niebiosa i Płonące Piekła toczą ze sobą niszczycielskie bitwy - Saviors Wanted oddaje wciągający i mroczny świat, z którego słynie seria, i zapewnia rodzaj kinowego dramatu, który istnieje w grze. Dzięki trzymającej w napięciu historii, która przeplata emocje i człowieczeństwo bohaterów gry, film promocyjny zabiera widzów w podróż zniszczenia z rąk Lilith, Błogosławionej Matki zdeterminowanej, by ponownie rządzić Sanktuarium.

"Współpracując z Blizzardem, mieliśmy wspaniałą okazję, aby ożywić mroczny, ekscytujący i pełen wyobraźni świat Diablo IV" - powiedziała Chloe Zhao. "Fani Diablo są bardzo pasjonatami, a wielu z nich jest z grą od ponad dwóch dekad. Chcemy oddać sprawiedliwość fanom, uhonorować bogate wątki fabularne i realistyczny świat gry, a jednocześnie przywołać silne emocje, które odczuwają gracze podczas zanurzania się w grze".

All Hail Lilith

Na stronie z najnowszym zwiastunem fabularnym Blizzard przedstawił nam postać Lilith i jej wpływ na ludzkie królestwo zwane Sanktuarium. Akcja Diablo 4 rozgrywa się pięćdziesiąt lat po Diablo 3: Reaper of Souls. Opowiada o Lilith i Inariusie, twórcach Sanktuarium, oraz o ich próbie ucieczki przed Wiecznym Konfliktem, wojną między Płonącymi Piekłami a Wysokimi Niebiosami.

Pośród tego świata cierpienia i ciągłych konfliktów znajduje się nasz bohater, wcielając się w jedną z pięciu klas: zmiennokształtnych Druidów, zwinnych Łotrzyków, żywiołowych Czarodziejek, brutalnych Barbarzyńców i przebiegłych Nekromantów. W miarę jak gracze rosną w siłę, mogą budować swoją rozgrywkę w kierunku, który im odpowiada, eksperymentując z drzewkami umiejętności, aby zaprezentować uzupełniające się zaklęcia i zdolności.

Diablo 4 Premiera gry nastąpi 6 czerwca 2023 r. i będzie oferować rozgrywkę międzyplatformową i progresję na komputerach PC z systemem Windows, konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4, a także kanapową kooperację na konsolach w momencie premiery. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę najtańszych Diablo 4 CD keys i wyruszyć w piekielną podróż do Sanktuarium, aby uratować dusze jego mieszkańców.

127.60zł
Diablo 4
Diablo 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare