Instant Gaming EU
 
 

Space Marine 2 ma oficjalną datę premiery

Space Marine 2 ma oficjalną datę premiery

Ceremonia wręczenia nagród Game Awards posłużyła do potwierdzenia najlepszych gier 2023 roku w kilku kategoriach, ale wydarzenie było również doskonałą okazją do przekazania ważnych ogłoszeń. Warhammer 40,000: Space Marine 2 został niedawno opóźniony. Wydawca Focus Entertainment ogłosił niedawno przesunięcie daty premiery i pozostawił ogromną społeczność fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kontynuację Warhammer 40,000: Space Marine w ciemności. Na szczęście oficjalna data premiery nadchodzącej trzecioosobowej strzelanki osadzonej w Mrocznym Millenium została ujawniona wczoraj podczas The Game Awards.

We wrześniu przyszłego roku

Warhammer 40,000: Space Marine 2 będzie dostępny 9 września 2024 roku. To dość znaczące opóźnienie dla gry, która miała pojawić się w tym roku, ale przynajmniej zapowiedź zapewnia fanom datę, na którą warto czekać. Space Marine 2 przywróci porucznika Titusa w nowej przygodzie. Tym razem poprowadzi on Ultramarines w epickiej walce z Tyranidami na oblężonej planecie. Dzięki kooperacyjnej rozgrywce dla maksymalnie trzech osób i wartkiej akcji, Warhammer 40,000: Space Marine 2 zapowiada się na kolejny wielki hit na rosnącej liście tytułów inspirowanych grą stołową od Games Workshop.

"Jesteśmy podekscytowani, że w końcu możemy ujawnić datę premiery Space Marine 2. Cały zespół włożył swoją pasję i kreatywność w tę grę i nie możemy się doczekać, aż gracze w końcu jej doświadczą. To była niesamowita podróż i cieszymy się, że możemy podzielić się owocami naszej pracy z graczami i społecznością Warhammer 40,000".

 

 

W związku z tym, że do zanurzenia się w uniwersum Space Marine 2 pozostało jeszcze wiele miesięcy, fani Warhammera 40K mogą skorzystać z innych opcji. Warhammer 40,000: Rogue Trader to pierwsza gra CRPG z tej serii, oferująca inne spojrzenie na uniwersum, w którym od ponad tysiąca lat toczy się wojna. Oczywiście najlepsze oferty na klucze cyfrowe do Warhammer 40,000: Space Marine 2 znajdziesz w naszej porównywarce przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare