Far Cry 6 wyciekło na Playsation Store

Far Cry 6 wyciekło na Playsation Store

Od dłuższego czasu krążą różne pogłoski o kolejnej odsłonie serii Far Cry. Ale sprawy trochę przyspieszyły, odkąd Ubisoft ogłosił swoje wydarzenie online, Ubisoft Forward, które odbędzie się za zaledwie dwa dni. Powszechnie oczekiwano, że Far Cry 6 zostanie ogłoszony z tej okazji, ale to było przed uwzględnieniem ogromnego wycieku, który właśnie ujawnił wiele informacji o grze.

To właśnie poprzez Playstation Store Hong Kong odkrywamy Far Cry 6. Strona gry została dodana, prawdopodobnie przez pomyłkę. Nie jest to zbyt zaskakujące, że możemy zobaczyć pierwszą odsłonę gry, w której pojawia się Giancarlo Esposito (Breaking Bad, The Mandalorian), ponieważ niedawno ujawnił on, że brał udział w dużej grze, która miała dopiero nastąpić, a wszystko wskazywało na Far Cry 6.

Dowiadujemy się również, że będzie on wcielał się w Antona Castillo, dyktatora tropikalnego raju zwanego Yara, który jest gotów zrobić wszystko, aby przywrócić swojemu narodowi dawną chwałę. Oczywiście rządzi krajem żelazną pięścią w towarzystwie swojego syna Diego, co doprowadziło do rewolucji. W tym kontekście wcielimy się w postać Dani Rojasa, mieszkańca Yary, który dołączy do partyzantów, aby wyzwolić kraj z jarzma dyktatora.

Lista Playstation Store, która wydaje się być usunięta, ujawniła również, że Far Cry 6 będzie oferować największą mapę z dotychczasowej serii, zawierającą plaże, dżungle i bardziej zurbanizowane środowiska w mieście Esperanza, stolicy Yara.

Wydaje się również, że darmowa aktualizacja do wersji na konsole nowej generacji będzie dostępna dla Ciebie, jeśli jesteś właścicielem gry na obecnych konsolach. Wreszcie, ten przeciek podał nawet ważną informację, datę premiery Far Cry 6, który zostanie wydany 18 lutego 2021 roku.

far cry 6

 

Oczywiście, będziemy musieli poczekać na potwierdzenie wszystkich tych informacji przez Ubisoft Forward, ale ta nowa odsłona serii Far Cry wygląda naprawdę obiecująco.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare