Instant Gaming EU
 
 

CD Projekt udostępnił właśnie oficjalne narzędzie do modowania Wiedźmina 3

CD Projekt udostępnił właśnie oficjalne narzędzie do modowania Wiedźmina 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon to fabularna gra akcji stworzona i wydana przez CD Projekt. Jest to kontynuacja wydanej w 2011 roku gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów i trzecia gra z serii Wiedźmin, rozgrywająca się w otwartym świecie z perspektywy trzeciej osoby. Do marca 2023 roku gra Wiedźmin 3: Dziki Gon sprzedała się w ponad 50 milionach egzemplarzy, co czyni ją jedną z najlepiej sprzedających się gier wideo wszech czasów.

Minęło już trochę czasu, odkąd CD Projekt wydał aktualizację next-genową dla gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wydawało się, że CD Projekt przestał aktualizować Wiedźmina 3, aby skupić się na innych ambitnych projektach, takich jak remake Wiedźmina, Wiedźmin 4 i niedawne, udane DLC do Cyberpunka 2077.

Jednak w zaskakującym posunięciu 21 maja 2024 roku CD Projekt oficjalnie ogłosił, że REDkit, kompleksowe i zaawansowane narzędzie do modowania Wiedźmina 3, jest już dostępne dla graczy na PC:


Wiedźmin 3 REDkit jest dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy gry na PC. Zgodnie z początkową zapowiedzią CD Projekt dotyczącą REDkit w listopadzie 2023 roku, "pozwoli ci on tworzyć własne doświadczenia w grze, tworząc coś zupełnie nowego lub edytując istniejące zadania i zawartość".

Mający już dziewięć lat Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma świeży zastrzyk kreatywności dzięki aktualizacji REDkit. Modderzy mogą teraz uzyskać dostęp do odnowionych wersji tych samych narzędzi, których używali oryginalni twórcy do stworzenia tej legendarnej gry, umożliwiając im tworzenie modów najwyższej jakości. Gracze z kolei będą mieli okazję doświadczyć niezliczonych fantastycznych modów stworzonych przez społeczność.

Niezależnie od tego, czy jesteś modderem, czy entuzjastą modów, CD Projekt przygotował kompleksowe przewodniki, które pomogą każdemu zanurzyć się w świecie modów tak szybko, jak to możliwe. Obejmuje to specjalne przewodniki dla modderów oraz szczegółowe instrukcje dla zwykłych graczy dotyczące instalowania modów.

Wszyscy posiadacze Wiedźmina 3 na PC mogą już pobrać REDkit z GOG, Epic Games Store i Steam, gdzie jest on również zintegrowany z Warsztatem Steam. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z tym arcydziełem, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić Wiedźmina 3: Dziki Gon w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare