Wiedźmin 3 będzie darmowy na konsolach nowej generacji dla tych, którzy mają poprzednie wersje

Wiedźmin 3 będzie darmowy na konsolach nowej generacji dla tych, którzy mają poprzednie wersje

 Wiedźmin 3: Dziki Gon to niezaprzeczalnie jedna z najlepszych gier fabularnych wszech czasów, prawdopodobnie najbardziej popularna, która została wydana po The Elder Scrolls V: Skyrim. Ogromna lista nagród i ponad 28 milionów kopii gry oraz jej dwa rozszerzenia Serca z Kamienia oraz Krew i Wino dowodzą, że ci, którzy kupili grę nie pomylili się. Wiedźmin 3: Dziki Gon śledzi przygody Geralta z Rivii, gdy szuka swojej uczennicy, Ciri, która jest ścigana przez koszmarną grupę wrogów, ale gdy zagłębiasz się w grę, odkrywasz bardziej złożoną historię z wieloma konsekwencjami, a także mnóstwem zadań pobocznych do wykonania w miarę postępu misji. Nic więc dziwnego, że wielu graczy zastanawia się, czy Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dostępny na konsolach nowej generacji.

CD Projekt Red potwierdził, że nie tylko gra będzie dostępna na PlayStation 5 i Xbox Series X, ale także nowa wersja Wiedźmina 3: Dziki Gon będzie dostępna w postaci bezpłatnego uaktualnienia dla wszystkich, którzy posiadają grę na PlayStation 4 i Xbox One. Ale to nie wszystko! Ta nowa wersja będzie Kompletną Edycją, która zawiera dwa rozszerzenia: Krew i WinoSerca z Kamienia. I nie martwcie się, jeśli macie Wiedźmina 3 na PC, dostaniecie również ulepszoną wersję za darmo, gdy pojawi się ona w 2021 roku.

 

 

Jeśli doświadczyłeś już wszystkiego, co Wiedźmin 3: Dziki Gon ma do zaoferowania, powinieneś przygotować się do ponownego zagrania w przyszłym roku z ulepszoną grafiką i szybszym czasem ładowania. Jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, powinieneś odwiedzić naszą porównywarkę i otrzymać go teraz w najlepszej cenie, aby móc otrzymać nową wersję za darmo.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare