K4G BG 4 EN
 
 

Warhammer 40,000: Space Marine 2 zadebiutuje pod koniec 2024 roku

Warhammer 40,000: Space Marine 2 zadebiutuje pod koniec 2024 roku

Warhammer 40,000 zawsze był inspiracją dla gier wideo, ale zapowiedź Warhammer 40,000: Space Marine 2 została powitana przez ogromną grupę fanów. Kontynuacja pierwszej gry Space Marine oferuje ten sam rodzaj trzecioosobowego podejścia do akcji. W nowej grze powróci bohater pierwszego tytułu, porucznik Titus, w nowej kampanii, w której zmierzy się z hordą dzikich Tyranidów. Ulepszona grafika, akcja i ekscytujący tryb kooperacji dla maksymalnie trzech graczy to najważniejsze cechy tytułu, który wzbudził duże oczekiwania wśród fanów.

 

 

Premiera latem przyszłego roku lub później

Wydawca Focus Entertainment rzucił ostatnio nieco światła na przyszłość Warhammer 40,000: Space Marine 2. Publikacja na oficjalnej stronie internetowej ujawnia, że oficjalna data premiery gry zostanie podana w przyszłym miesiącu. W tym samym dokumencie wydawca potwierdza okno czasowe dla premiery i planuje ją na drugą połowę 2024 roku.

"Gra ukaże się w drugiej połowie 2024 roku, aby zapewnić czas potrzebny do odpowiedniego dopracowania gry i zapewnienia jak najlepszych wrażeń. Focus Entertainment dokłada wszelkich starań, aby wydać grę najwyższej jakości, która przekroczy oczekiwania niezliczonych fanów serii. Space Marine 2 do tej pory zagościł już na ponad milionie list życzeń".

Warhammer 40,000: Space Marine 2 nie jest jedyną strzelanką inspirowaną grą stołową Games Workshop. Innym dobrym przykładem jest Warhammer 40,000: Darktide, ale obie gry znacznie różnią się podejściem do rozgrywki. Space Marine 2 pozwala wcielić się w jednego z kultowych wojowników Imperatora, co zawsze jest dodatkowym atutem.

Odziani w potężne pancerze Kosmiczni Marines są ostatnią nadzieją ludzkości na powstrzymanie Chaosu i Xenos. Walka z hordami Tyranidów za pomocą miecza łańcuchowego i pistoletu bolterowego to ekscytujące doświadczenie, o którym trudno zapomnieć. Jeśli nie chcesz tego przegapić, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić cdkey Warhammer 40,000: Space Marine 2 w najlepszej cenie przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare