Warhammer 40,000: Space Marine 2 będzie mieć PvP

Warhammer 40,000: Space Marine 2 będzie mieć PvP

Warhammer 40,000: Space Marine 2 to kontynuacja kultowej trzecioosobowej strzelanki od Relic Entertainment. W grze ponownie wcielimy się w Titusa, kapitana Primaris Ultramarines, który bierze udział w epickiej kampanii przeciwko Tyranidom. Gra obiecuje intensywne wrażenia, które gracze będą mogli dzielić z innymi towarzyszami Space Marines w kampanii kooperacyjnej, wykonując wymagające misje i kosząc hordy wygłodniałych kosmitów kontrolowanych przez Hive Mind. Od Space Marine 2 należy oczekiwać wartkiej akcji, brutalnej walki i porywającej fabuły, ale wygląda na to, że gra zaoferuje znacznie więcej.

Wybierz swoją stronę

Niedawny przeciek dostarczył nam wielu zdjęć z artbooka Warhammer 40,000: Space Marine 2 i wygląda na to, że gra będzie zawierała kilka niespodzianek. Obrazy przedstawiają Kosmicznych Marines Chaosu z różnych rozdziałów, w tym Pożeraczy Światów, Straży Śmierci, Czarnego Legionu, Nocnych Lordów, Legionu Alfa i Żelaznych Wojowników. Będą oni podobno grywalni w nowym trybie gracz kontra gracz, w którym najdzielniejsi wojownicy Imperatora zmierzą się ze swoim nemezis. Wyciekła zawartość sugeruje również, że Titus i jego towarzysze mogą stanąć w obliczu zagrożeń innych niż Tyranidzi podczas kampanii, ponieważ w artbooku ujawniono wiele rodzajów jednostek Chaosu i Xenos. Niestety, wideo przedstawiające obrazy zostało już usunięte.

 

 

Deweloper Relic Entertainment nie zaoferował jeszcze oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie, ale nie byłoby dziwne, że Warhammer 40, 000: Space Marine 2 pójdzie w ślady swojego poprzednika, ponieważ drużynowy tryb PvP był jedną z najpopularniejszych funkcji w Warhammer 40,000: Space Marine.

Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się, czy Warhammer 40,000: Space Marine 2 zawiera inne nowości, ponieważ premiera gry zaplanowana jest na wrzesień. Tymczasem możesz mieć oko na najlepsze oferty przedsprzedaży Warhammer 40.000: Space Marine 2 dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare