Rozgrywka Space Marine 2 ujawniona na Warhammer Skulls

Rozgrywka Space Marine 2 ujawniona na Warhammer Skulls

Fani gier wideo inspirowanych uniwersami stworzonymi przez Games Workshop co roku spotykają się na Warhammer Skulls, wydarzeniu, które prezentuje wszelkiego rodzaju nowości pojawiające się w tej serii. Tegoroczne wydarzenie przyniosło nam zapowiedź kilku nowych gier, a także darmową dodatkową zawartość do niektórych niedawno wydanych gier, takich jak Darktide i Chaos Gate: Daemonhunters. Ale gwiazdą wydarzenia był nie kto inny jak Warhammer 40,000: Space Marine 2.

Kontynuacja kultowej strzelanki, w której wcielasz się w rolę legendarnego sługi Imperatora, ponownie postawi cię w roli Ultramaryna, aby walczyć z Xenosami w nowej przygodzie. Warhammer 40,000: Space Marine 2 stawia cię przeciwko hordzie Tyranidów, najbardziej niebezpiecznych i okrutnych obcych w galaktyce. Możesz rzucić okiem na szaloną rozgrywkę pełną akcji, którą oferuje gra w zupełnie nowym filmie, który został opublikowany wczoraj podczas Warhammer Skulls.

Edycja kolekcjonerska i premiera

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Warhammer Skulls Edition jest kontynuacją pierwszej gry Warhammer 40,000: Space Marine i jest trzecioosobową strzelanką z brutalną walką w Mrocznym Millenium. Gra zostanie wydana na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5 jeszcze w tym roku. W przedsprzedaży dostępna jest edycja kolekcjonerska, która zawiera następujące elementy:

  • Grę na wybranej platformie, wraz z dodatkiem DLC Macragge's Chosen!
  • Ręcznie malowaną, 21-centymetrową statuetkę z żywicy przedstawiającą porucznika Titusa walczącego z Tyranidem.
  • Sztuka i tworzenie Warhammer 40,000: Space Marine 2, 64-stronicowa książka w twardej oprawie
  • Steelbook

Jak zwykle, najlepsze oferty na Warhammer 40,000: Space Marine 2 CD keys będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą. Dopóki Saber Interactive nie ogłosi daty premiery, polecamy przyjrzeć się niedawno wydanej Warhammer 40,000: Boltgun, strzelance w stylu retro, która jest idealna dla fanów serii.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare