Instant Gaming EU
 
 

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma nowego bohatera

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma nowego bohatera

Od bycia jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich lat do całkowitego zniknięcia z radaru, podróż Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to istny rollercoaster. Ogromna popularność tabletowego RPG od White Wolf i dobre wspomnienia stworzone przez pierwsze Bloodlines wydawały się wystarczająco solidnym fundamentem dla sukcesu gry, która utonęła w zawiłym labiryncie procesu deweloperskiego. Na szczęście wydaje się, że na końcu tunelu pojawiło się światełko i nowe studio przejęło prace nad Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2.

Znaczące zmiany

Deweloper The Chinese Room przyjmuje nieco inne podejście do Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Zmiana kierunku zaczyna być zauważalna w serii strumieni deweloperskich, które zostały opublikowane od czasu, gdy nowe studio rozpoczęło pracę nad grą. Jedną z najbardziej zauważalnych jest zmiana protagonisty. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 będzie miał teraz konkretnego protagonistę, a nie ogólnego wampira, którego stworzysz. W grze wcielimy się w Phyre'a, wampira Starszego, który przebudził się po stu latach letargu.

 

 

Gracze nadal będą mieli pewien stopień kontroli nad postacią i będą mogli wybrać jej klan, płeć i ubiór. Mimo to tło Phyre wydaje się być dość ściśle określone i niesie ze sobą pewne tajemnice, które z pewnością popchną fabułę do przodu. Nowy zespół deweloperów skupia się na wzmocnieniu narracyjnego aspektu gry, co z pewnością spodoba się fanom Vampire: Masquerade z pewnością przypadnie do gustu, gdyż historia Świata Mroku jest niezwykle bogata.

Nie ma żadnych informacji na temat możliwej daty premiery Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, ale wydaje się, że gra z pewnością odrodzi się z popiołów jako feniks w przyszłości. Jak zwykle, najlepsze oferty na cdkeye Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 są dostępne w naszej porównywarce, jeśli chcesz być gotowy na premierę, kiedykolwiek to nastąpi.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare