K4G BG 4 EN
 
 

Bloodlines 2 powraca z popiołów

Bloodlines 2 powraca z popiołów

W nieoczekiwanym zwrocie wydarzeń, nowy zwiastun Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 został opublikowany wczoraj. Zwiastun zapowiada premierę gry na 2024 rok i jest to jedna z najbardziej zaskakujących zapowiedzi tego lata, ponieważ gra inspirowana uniwersum World of Darkness zniknęła z radaru jakiś czas temu z powodu problemów z jej rozwojem. Pomimo tego, że był to dość wyczekiwany tytuł i wzbudził wiele oczekiwań wśród fanów RPG White Wolfa, nagła zmiana studia deweloperskiego pozostawiła fanów osieroconych i pozbawionych informacji o przyszłości gry.

Ponowne wyjście z cienia

Wydawca Paradox Interactive przywrócił Bloodlines 2 z popiołów po tym, jak był bardzo bliski anulowania go i obiecuje rozszerzony film z rozgrywki na początku przyszłego roku oraz pełną premierę gry jesienią 2024 roku. Ogłoszenie zostało podane wczoraj na PAX West i zaskoczyło wszystkich, mimo że Paradox zasugerował wiadomości na ten temat kilka miesięcy temu. Bloodlines 2 powraca z nowym deweloperem i spektakularnym materiałem wideo, który koncentruje się głównie na pierwszoosobowej walce pełnej akcji, pokazującej bohatera walczącego z kilkoma przeciwnikami za pomocą wampirycznych mocy.

 

 

Nie wiadomo jeszcze, czy cała poprzednia praca wykonana przez Hardsuit Labs została całkowicie usunięta przez nowego dewelopera i jakie podejście gra przyjmuje do oryginalnej historii. Jak na razie fani wykazują pewne obawy, że Bloodlines 2 zmieni się bardziej w bijatykę akcji niż wciągające doświadczenie RPG po obejrzeniu najnowszego wideo, ale będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby dowiedzieć się więcej.

Powrót Bloodlines 2 to świetna wiadomość dla fanów Vampire: The Masquerade, którzy utknęli z graniem w oryginalnego Vampire: The Masquerade - Bloodlines od prawie 20 lat. Miejmy nadzieję, że jego sequel w końcu spełni oczekiwania związane z nim w przyszłym roku. Wciąż można znaleźć najlepsze oferty na kody Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 z naszą porównywarką, jeśli jesteś podekscytowany jego powrotem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare