Ubisoft wprowadza na rynek wersję próbną The Division 2

Ubisoft wprowadza na rynek wersję próbną The Division 2

Firma Ubisoft niedawno udostępniła niektóre swoje gry za darmo na ograniczony czas, aby ułatwić ludziom pobyt w domu. Nowa inicjatywa francuskiej firmy nie ma nic wspólnego z koronawirusem, ale nadal daje szansę grania w jedną z ich gier za darmo, choć tylko przez bardzo ograniczony czas. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy opuścili wszystkie darmowe weekendy Tom Clancy's The Division 2, które zostały zorganizowane w ciągu ostatnich miesięcy, ale nadal chciałbyś spróbować gry przed podjęciem decyzji o zakupie, możesz teraz zagrać w bezpłatny trial The Division 2 w dowolnym momencie.

Wersja próbna The Division 2 pozwala odkryć grę RPG akcji opracowaną przez Massive Entertainment. Będziesz miał dostęp do wszystkich funkcji w grze, z wyjątkiem klanów i sklepu w grze. Rozpoczniesz eksplorację i wykonywanie misji w Waszyngtonie i możesz grać solo lub z maksymalnie czterema innymi graczami. Wersja testowa ma jednak pewne ograniczenia, nie można przejść powyżej poziomu 8, a maksymalny czas na grę to osiem godzin. Chociaż nie jest to dużo czasu, wystarczy, abyś mógł sformułować opinię na temat gry i zdecydować, czy zamierzasz ją kupić. Jeśli zdecydujesz się na zakup w pewnym momencie w trakcie lub po zakończeniu okresu próbnego, pamiętaj, że wszystkie Twoje postępy zostaną zapisane i że możesz je znaleźć w najlepszej cenie za pośrednictwem naszego komparatora.

 

 

Jako bonus granie w wersję próbną The Division 2 nagrodzi graczy posiadających Rainbow Six Siege kilkoma kosmetykami dla Eli. Pakiet inspiracji The Division zawiera pełny uniform i skórkę dla Scorpion EVO 3 A1.

Wersja próbna Tom Clancy's The Division 2 jest dostępna na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Uplay i Epic Games Store.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare