Instant Gaming EU
 
 

Ubisoft dyskretnie zapowiada The Division 3

Ubisoft dyskretnie zapowiada The Division 3

Ubisoft zaskoczył nas zapowiedzią The Division 3 w informacji prasowej dotyczącej zupełnie innej kwestii. W oryginalnym komunikacie czytamy bowiem, że Julian Gerighty został mianowany nowym producentem wykonawczym marki Tom Clancy's The Division. Nazwisko to może kojarzyć się wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen, ponieważ jest on dyrektorem kreatywnym odpowiedzialnym za Star Wars Outlaws, nadchodzącą grę przygodową osadzoną w uniwersum stworzonym przez George'a Lucasa i pierwszą dużą grę, która zostanie wydana poza wpływami Electronic Arts po raz pierwszy od wielu lat.

Nadchodzą wielkie gry!

Ta sama informacja prasowa potwierdza, że Massive Entertainment, studio odpowiedzialne również za wydanie Avatar: Frontiers of Pandora już wkrótce, aktywnie buduje zespół do The Division 3.

Choć zapowiedź przyszłej odsłony Tom Clancy's The Division 3 może nie być zaskoczeniem dla fanów serii, to pojawia się ona w momencie, gdy Ubisoft wydaje się być pogrążony w wielu ambitnych projektach. Sukces Assassin's Creed Mirage, Avatar: Frontiers of Pandora i Star Wars Outlaws prawdopodobnie wpłynie na rozwój innych przyszłych projektów. Ubisoft niedawno anulował niektóre gry w fazie rozwoju, aby skupić się na swoich flagowych grach, ponieważ wyniki gier takich jak Mario + Rabbids: Sparks of Hope nie były tak dobre, jak oczekiwano.

 

 

Na szczęście seria The Division ma sporą bazę fanów, którzy z przyjemnością grali w Tom Clancy's The Division 2, a przyszłość nie wygląda ponuro dla nowej odsłony serii. Na szczegóły dotyczące The Division 3 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ Massive Entertainment ma więcej niż wystarczająco spraw na głowie w nadchodzących miesiącach.

W każdym razie, najlepsze oferty na klucze cyfrowe do The Division 3 będą dostępne za pośrednictwem naszej porównywarki w odpowiednim czasie, a w międzyczasie zawsze możesz złożyć wizytę w Tom Clancy's The Division 2.

  • Kategorie : Gry akcji , Mmorpg
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Massive Entertainment
  • Tryby : Multiplayer
  • Data wydania : TBD
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare