The Division 2: Kryptonim: Koszmar zostało odwołane

The Division 2: Kryptonim: Koszmar zostało odwołane

Mimo że koncepcja gry jako usługi nie została całkowicie zaakceptowana przez niektórych graczy, The Division 2 jest dość udaną grą. Wydana w marcu 2019 roku, gdzie liczba sprzedanych egzemplarzy gry przekroczyła 10 milionów, co jest dowodem na to, że nawet jeśli model ekonomiczny gry jest przez niektórych mocno krytykowany, to nie przeszkodziło to w jej sprzedaży. Trzeba powiedzieć, że model The Division 2 pozwala również graczom zawsze mieć nową zawartość w grze i właśnie to nas dzisiaj interesuje.

Podczas Ubisoft Forward, który odbył się we wrześniu, ujawniona została mapa rozwoju na najbliższe miesiące. Jednak od tego czasu Ubisoft postanowił zmienić swoje plany odnośnie The Division 2. Zapowiedzieli nowy tryb PvE, The Summit, początek Sezonu 4 w tym miesiącu oraz specjalne wydarzenie nazwane Kryptonim: Koszmar, zaplanowane na tę zimę. To ostatnie ostatecznie nie odbędzie się, ponieważ rozwój został zakłócony przez pandemię. Gracze The Division 2 będą mieli jeszcze trochę treści do ogrania, ponieważ będą mogli zbierać skórki i inne przemioty kosmetyczne, począwszy od 2 lutego 2021. To wszystko, co pozostało z Kryptonim: Koszmar. Znaliśmy kilka szczegółów na temat tego wydarzenia, ale miało ono dodać nowe elementy rozgrywki. Z drugiej strony, w tym samym dniu pojawi się patch na konsole nowej generacji, który pozwoli na wyświetlenie gry w 4K przy 60 FPS.

 

 

Podczas gdy gracze The Division 2 z pewnością będą rozczarowani anulowaniem wydarzenia Kryptonim: Koszmar, nowa zawartość pojawi się bardzo szybko wraz z początkiem Sezonu 4, który rozpoczyna się 8 grudnia. Jeśli nie masz jeszcze The Division 2, możesz znaleźć grę oraz rozszerzenie Warlords of New York w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare