Instant Gaming EU
 
 

The Division 2 otrzyma w tym roku więcej zawartości

The Division 2 otrzyma w tym roku więcej zawartości

Kiedy myśleliśmy, że Ubisoft nie może nas już bardziej zaskoczyć, francuska firma niespodziewanie ogłosiła, że Tom Clancy's The Division 2 otrzyma więcej zawartości w 2021 roku. Większość z nas spodziewała się, że będą oni raczej skoncentrowani na rozwoju swoich nadchodzących nowych franczyz, jednej gry opartej na Gwiezdnych Wojnach i drugiej opartej na Avatarze. Stworzenie tych gier powinno być dość tytanicznym zadaniem, jeśli weźmiemy pod uwagę ich popularność i ogromne oczekiwania graczy na całym świecie co do ich premiery i rozgrywki. W przypadku gry Star Wars, można to uznać za świetną okazję do odebrania gruntu, który w ostatnich latach był niekwestionowanym terytorium EA, ponieważ mieli oni wyłączne prawa do wszystkiego, co związane z Gwiezdnymi Wojnami.

Nic więc dziwnego, że oświadczenie prezesa Ubisoftu, Yvesa Guillemota, zszokowało wielu z nas. Potwierdził on, że ich studio Massive pracuje nad nową grą Star Wars, ale także nad The Division.

 

Studio Massive jest dużym studiem i współpracuje z wieloma studiami na całym świecie. W tym roku i w kolejnych zobaczycie więcej na temat The Division.

 

Po ogłoszeniu pojawił się Tweet na oficjalnym koncie The Division 2, który mówi o dodatkowej zawartości, która pojawi się w grze w tym roku.

 

 

Niektórzy z Was zauważyli, że  Title Update 12 miała być pierwotnie ostatnią dużą aktualizacją dla The Division 2, ale dzięki Waszemu nieustannemu wsparciu jesteśmy teraz we wczesnej fazie rozwoju nowej zawartości, która zostanie wydana pod koniec 2021 roku. Choć dziś jest jeszcze zbyt wcześnie, by zdradzić więcej szczegółów, nie będziecie musieli czekać zbyt długo, ponieważ podzielimy się z Wami większą ilością informacji tak szybko, jak tylko będziemy mogli.

Mimo, że to dobra wiadomość dla fanów Tom Clancy's The Division 2, nie możemy przestać się zastanawiać, czy studia Ubisoft będą w stanie efektywnie poradzić sobie z obydwoma zadaniami, aby poświęcić wystarczająco dużo czasu na nowe gry. Chociaż nie zapominanie o graczach The Division 2 jest godne pochwały, gra będzie miała dwa lata w przyszłym miesiącu i prawdopodobnie powinni już skupić się na nowych rzeczach.

  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Ubisoft
  • Deweloper : Massive Entertainment
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 14 marca 2019
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare