Instant Gaming EU
 
 

Twoje wybory mają znaczenie w Banishers: Ghosts of New Eden

Twoje wybory mają znaczenie w Banishers: Ghosts of New Eden

Wydawać by się mogło, że Banishers: Ghosts of New Eden nie jest typową grą od Don't Nod. Francuskie studio ma długą historię gier z głęboką narracją, w których nasze decyzje pozwalają nam poruszać się po złożonym labiryncie emocji w miarę rozwoju fabuły. Tytuły takie jak Tell Me Why i Life is Strange sprawiły, że studio stało się dość popularne wśród osób poszukujących tego typu doświadczeń, ale Don't Nod zagłębił się również w inne gatunki. Vampyr, na przykład, skłania się ku akcji i stawia gracza w roli lekarza, który zostaje przemieniony w krwiożerczego wampira.

Zapowiedź Banishers: Ghosts of New Eden wywołuje u fanów dzieła wiele wątpliwości co do tego, jakiego typu będzie to gra. Od tego czasu ujawniono jednak wiele szczegółów na temat gry. Wideo z rozgrywki ujawnione podczas The Game Awards pokazuje, że gra połączy akcję z wyjątkową narracją, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia, które są znacznie głębsze, niż mogłoby się wydawać. W Banishers: Ghosts of New Eden, dołączysz do Anthei i Reda, którzy próbują uwolnić miasto New Eden od nadprzyrodzonych zagrożeń. Rozwiązywanie zagadek i walka z duchami to tylko część przygody, która opowiada również emocjonującą historię dwojga kochanków połączonych przez los.

Miłość ponad śmierć

W Banishers: Ghosts of New Eden, Anthea zginęła podczas ostatniego zadania pary łowców duchów. Po tym, jak zmieniła się w to, czego najbardziej nienawidzi, będą musieli zdecydować, czy podążać za swoją przysięgą, czy też szukać alternatywnych sposobów na przywrócenie Anthei, nawet jeśli oznacza to przekroczenie pewnych granic, o których nigdy nie myśleli. Banishers: Ghosts of New Eden jest jak wielowarstwowa przygoda RPG, w której każda z twoich decyzji otwiera nowe ścieżki, które mogą radykalnie zmienić historię, dokładnie tak, jak można by oczekiwać od gry od Don't Nod.

 

 

Dzięki imponującej grafice i wyjątkowej fabule, Banishers: Ghosts of New Eden zapowiada się na jeden z pierwszych hitów 2024 roku. Premiera gry zaplanowana jest na 13 lutego 2024 roku na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC. Jak zwykle, możesz znaleźć najlepszą cenę na zakup taniego klucza Banishers: Ghosts of New Eden z naszą porównywarką przed premierą, jeśli nie chcesz przegapić tej przygody.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare