Instant Gaming EU
 
 

Banishers: Ghosts of New Eden otrzymuje porywający zwiastun fabularny

Banishers: Ghosts of New Eden otrzymuje porywający zwiastun fabularny

Wydawca Focus Entertainment i deweloper DON'T NOD mają przyjemność zaprezentować nowy zwiastun nadchodzącej gry Banishers: Ghosts of New Eden, która trafi na półki sklepowe 13 lutego 2024 roku. Zwiastun pozwala rzucić okiem na urzekający świat Banishers i kluczową relację między Anteą Duarte i Red Mac Raithem. Zapowiedź wzmacnia dynamiczną, obiecującą, pełną akcji rozgrywkę w połączeniu z nadprzyrodzoną fabułą doprawioną miłością, życiem, śmiercią i poświęceniem.

W Banishers: Ghosts of New Eden wcielamy się w Anteę Duarte i Red mac Raith, ekspertów w polowaniu na duchy. Wyruszają oni do New Eden z zamiarem pomocy ludziom, ale sprawy przybierają dramatyczny obrót, gdy Antea pada ofiarą brutalnego ataku, przekształcając się w jednego z duchów, na które polowała. Red musi dokonać trudnego wyboru między uhonorowaniem ich zaangażowania w ochronę żywych przed upiornymi duchami a stawieniem czoła trudnej rzeczywistości, w której Antea jest teraz duchem.

 

 

Gra zabiera graczy na emocjonalną kolejkę górską, którą mogą stworzyć tylko twórcy opowieści DON'T NOD, jak widać w takich tytułach jak Life is Strange i Jusant. Gracze staną przed trudnymi wyborami związanymi z miłością, poświęceniem i wypełnianiem swoich zobowiązań. Decyzje będą dotyczyły tego, kogo uratować - żywych lub tych, których kochają.

Odkryjesz także New Eden, królestwo pełne nadprzyrodzonych stworzeń i starożytnych tajemnic. Wykorzystaj specjalne moce Antei i zróżnicowany arsenał broni Reda, aby pozbyć się niespokojnych dusz siejących spustoszenie. Podczas odkrywania sekretów, przemierzania nowych lokacji i napotykania intrygujących postaci, los tych osób spoczywa w twoich rękach.

Według niektórych graczy, którzy grali w demo Banishers: Ghosts of New Eden, wielu wspomniało, że rozgrywka mocno przypomina God of War, z bardziej wyważonym i rytmicznym stylem akcji, różniącym się od szybkiego szaleństwa hack 'n slash lub powolnego i karzącego tempa soulslike. Postacie w grze będą wyposażone w ekwipunek, drzewko umiejętności i system rzemiosła. Płynna wymiana między Anteą i Redem sprawia, że bitwy są niezwykle płynne i dynamiczne, poszerzając zakres możliwości.

Banishers: Ghosts of New Eden trafi na półki sklepowe 13 lutego 2024 roku i będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC. Dla zagorzałych entuzjastów przygotowano specjalne wydanie o nazwie Red Echoes Edition. Zawiera ona nostalgiczny dziennik wypełniony wspomnieniami Reda, zestaw do pisania atramentem, grę na preferowaną platformę oraz dodatkową zawartość do pobrania o nazwie Zestaw Wędrowca. Sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert kluczy do gry Banishers: Ghosts of New Eden i wyrusz w podróż pełną miłości i poświęcenia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare