Instant Gaming EU
 
 

Banishers: Ghosts of New Eden stawia miłość przeciwko moralności

Banishers: Ghosts of New Eden stawia miłość przeciwko moralności

Don't Nod, deweloper gry Banishers: Ghosts of New Eden, ma talent do tworzenia wciągających przygód z głęboką narracją, w których gracze stają przed trudnymi wyborami moralnymi. Kunszt studia został szeroko zademonstrowany w takich tytułach jak Remember Me i Life is Strange. Teraz masz nową szansę na zanurzenie się w innym dziele Don't Nod dzięki Banishers: Ghosts of New Eden. Gra została wydana w samą porę na świętowanie Dnia Zakochanych. U jej podstaw leży namiętna i intensywna historia miłosna, która jest bardziej złożona, niż się wydaje na początku.

Miłość ponad śmierć

W Banishers: Ghosts of New Eden wcielasz się w parę, której powołaniem jest uwolnienie świata od nadprzyrodzonych zagrożeń. Anthea i Red wyruszają na misję zniszczenia duchów i nadprzyrodzonych potworów, które nawiedzają ziemie kolonii osadniczej New Eden, która jest obecnie obłożona klątwą. Mają do dyspozycji wiele narzędzi, w tym potężne bronie. Banishers: Ghosts of New Eden oferuje ekscytujące walki, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Historia jest jednak bardziej złożona niż się wydaje, ponieważ Anthea umiera i staje się tym, czego bardziej nienawidzi, duchem. Kochankowie znajdują się na moralnym rozdrożu, które określi ich ścieżkę przez całą historię. Red mógłby przywrócić Antheę do życia, ale oznaczałoby to poświęcenie niewinnych dusz i byłoby całkowicie sprzeczne z ich zasadami i sposobem życia.

 

 

W Banishers: Ghosts of New Eden nawiedzeni ludzie, duchy, praca detektywistyczna, moralnie trudne wybory i ekscytująca akcja łączą się, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Każdy nawiedzony złoczyńca, z którym się zmierzysz, będzie zupełnie inną sprawą, którą będziesz musiał zbadać, zanim zdecydujesz, co zrobić. Twoje motywacje poprowadzą cię przez historię pełną moralnie szarych decyzji w podróży, w której miłość i śmierć idą w parze.

Jeśli chcesz zanurzyć się w tej głębokiej i złożonej historii miłosnej, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze zniżki na zakup Banishers: Ghosts of New Eden na PC już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare