Banishers: Ghosts of New Eden publikuje nowy zwiastun rozgrywki

Banishers: Ghosts of New Eden publikuje nowy zwiastun rozgrywki

Banishers: Ghosts of New Eden to nadchodząca przygodowa gra wideo od twórców Life is Strange i Vampyr. Od Don't Nod można oczekiwać wciągającej fabuły, w której podejmowane decyzje mają spore znaczenie dla postępów w grze. W grze wcielamy się w parę Banisherów, Anteę Duarte i Red mac Raitha, którzy mają misję uwolnienia terytorium od klątwy nawiedzających je duchów.

Niestety, Antea umiera i zostaje przemieniona w to, czym bardziej gardzi - w ducha, a to bardzo obciąża Reda. Musi wybrać między znalezieniem sposobu na wskrzeszenie ukochanej, bez względu na koszty, a kontynuowaniem swojego obowiązku jako Banisher i pozostawieniem jej za sobą.

Historia pełna akcji

Banisherowie: Ghost of New Eden to nie tylko porywająca historia, ale także mnóstwo akcji. Możesz rzucić okiem na rozgrywkę w zupełnie nowym filmie, który prezentuje walkę przepełnioną akcją. Zarówno Red, jak i Anthea posiadają wyjątkowe zdolności, które można wykorzystać podczas walki. Red może używać różnych broni do szybkiego zabijania przeciwników, a jego atak pozwala mu naładować specjalną umiejętność, która zadaje druzgocące obrażenia. Duchowe moce Anthei oferują parze nowe sposoby eksploracji, a także mogą być używane do wyzwalania ataków obszarowych w walce.

 

 

W Banishers: Ghosts of New Eden Twoje wybory będą miały również wpływ na walkę. Gra zawiera różne drzewka umiejętności dla każdej postaci, które pozwalają rozwijać ich umiejętności na różne sposoby, otwierając różne strategie w walce. Przełączając się między Redem i Antheą w locie podczas walki, znacząco zwiększasz swoje opcje rozgrywki.

Premiera Banishers: Ghosts of New Eden zaplanowana jest na 13 lutego na Xbox Series X, PlayStation 5 i PC. Najlepsze oferty na Banishers: Ghosts of New Eden w przedsprzedaży za pomocą naszej porównywarki i zamów grę już dziś, jeśli nie chcesz przegapić tej wyjątkowej przygody.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare