The Strand znacząco zmieni Destiny 2

The Strand znacząco zmieni Destiny 2

Destiny 2: Lightfall wprowadzi do gry wiele innych rzeczy niż nowy wątek fabularny, który zabierze cię na Neptuna, aby zakłócić postęp Świadka w jego podróży przez Układ Słoneczny. Nowe egzotyki to tylko wierzchołek góry lodowej w pakiecie nowości, które na dobre zmienią rozgrywkę. Wśród nich najważniejszą jest odkrycie nowego elementu, który pozwoli Strażnikom wybrać trzy nowe podklasy: Strand. Ta przypominająca nitkę zielona energia może być wykorzystywana na wiele sposobów i będzie miała wpływ na rolę, jaką każda z klas tradycyjnie pełni w grze.

 

 

Dzięki wykorzystaniu nici, Threadrunnerzy stają się najbardziej mobilną klasą w grze, pozwalając na szybką zmianę pozycji za pomocą haka. Ta funkcjonalność jest świetna dla klasy, która nie jest zbyt odporna i zapewnia świetny sposób na bezpieczną ucieczkę po zadaniu śmiertelnego ciosu w zwarciu.

Jeśli chodzi o brutalną siłę, nikt nie może się równać z Tyranami, którzy kształtują nici w masywne szpony, których mogą użyć do przebicia ciężko opancerzonych wrogów. ich naturalna masywność i odporność pozwalają im wytrzymać wystarczająco dużo obrażeń, podczas gdy oni przebijają się przez każdą obronę.

W międzyczasie Architekci mogą używać nici do manipulowania polem bitwy, a nawet kształtowania go w istoty naginające się do ich woli. Będą świetnym dodatkiem do każdej drużyny strażników i zapewnią świetne wsparcie z linii końcowej.

Jeśli jesteś doświadczonym graczem Destiny 2, lepiej przyzwyczajaj się do widoku nici wykonanych z zielonej energii, gdy tylko Destiny 2: Lightfall pojawi się na rynku. Nowe podklasy bardzo szybko staną się popularne i odzyskają swoje miejsce w meta. Pamiętaj, że najlepsza cena na zakup klucza Destiny 2: Lightfall na PC jest dostępna w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare