Instant Gaming EU
 
 

The Last of Us Part II nadejdzie w czerwcu

The Last of Us Part II nadejdzie w czerwcu

Po wielu miesiącach opóźnień, spekulacjach na temat zmian platformy i nie tylko, The Last of Us Part II ma oficjalną datę premiery. Sporo graczy stało się fanami The Last of Us kiedy pojawiła się pierwsza gra. Opowiada historię grupy ocalałych po tym, jak zmutowany szczep grzyba Cordyceps zaraża większość populacji Stanów Zjednoczonych, zamieniając je w stworzenia kanibalistyczne. Ogromny sukces gry sprawił, że jedna z jej postaci, Ellie, stała się faworytką fanów, i to ona będzie głównym tematem opowieści w The Last of Us Part II. Nowa gra ma miejsce pięć lat po wydarzeniach z poprzedniej. Ellie znalazła dom wśród społeczności ocalałych w Wyoming. Życie w stresie z powodu ciągłego strachu przed zarażeniem nie osłabiło determinacji Ellie do przeżycia, a gdy brutalny incydent położy kres jej pokojowemu życiu, wyrusza w niebezpieczną podróż, by domagać się sprawiedliwości.

 

 

The Last of Us Part II podaruje graczom ekscytującą przygodę pełną akcji, ale z powodu obecnej sytuacji z pandemią jej wydanie zostało kilkakrotnie zagrożone w ciągu ostatnich miesięcy. Wczoraj Hermen Hulst, szef światowych studiów Sony, potwierdził ostateczną datę premiery gry w oświadczeniu:

„Gdy zaczynamy dostrzegać złagodzenie w globalnym środowisku dystrybucji, z przyjemnością potwierdzam, że The Last of Us Part II nadejdzie 19 czerwca”.

Niestety, pomimo starań Naughty Dog o zachowanie jak największej tajemnicy w The Last of Us Part II aby uniknąć zepsucia historii gry, w której fabuła ma duże znaczenie, ostatnio ujawniono materiał z rozgrywki. Mimo że nie odtwarzamy go tutaj dla spokoju naszych czytelników, Naughty Dog został zmuszony do komentowania tej kwestii na Twitterze. Uważaj na przeczytanie odpowiedzi na tweet deweloperów, jeśli chcesz uniknąć spoilerów.

 

 

Niezależnie od tego, czy interesują Cię te spoilery, czy nie, dobrą wiadomością jest to, że w końcu mamy datę premiery The Last of Us Part II, która pojawi się 19 czerwca 2020 r., wyłącznie na Playstation 4.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare