You are here
We also support
 
 
 
 

Rozgrywka The Last of Us Part II jest nadal ujawniana przed jej wydaniem

Rozgrywka The Last of Us Part II jest nadal ujawniana przed jej wydaniem
21 maj 2020, 14:14

Jedną z najciekawszych cech The Last of Us Part II  jest poziom zanurzenia, który gra oferuje graczom. Historia Ellie jest ekscytująca i emocjonalna, a to bardzo ważne dla gry, ale jeśli chodzi o rozgrywkę, historii musi towarzyszyć odpowiednia ilość akcji, które Twoja postać może wykonać. Pozwoli to na ukształtowanie się gry w trakcie jej grania i znacznie pomoże przekazać historię. Na przykład, jeśli możesz wyciągnąć strzałę ze skrzyni martwego wroga gołymi rękami i włożyć ją do kołczanu, wrażenie zanurzenia oferowane przez grę jest znacznie lepsze i pośrednio oznacza, że ​​gra ma miejsce w postapokaliptycznym świecie, w którym brak zasobów jest czymś, z czym trzeba sobie radzić na co dzień. Istnieje wiele takich małych przykładów w The Last of Us Part II, a kilka z nich zostało ujawnionych w nowym filmie z rozgrywką, który koncentruje się na działaniach, które Ellie może wykonać podczas gry.

 

 

Twórcy The Last of Us Part II próbowali podkreślić fakt, że Ellie przeżyła w świecie, który oszalał. Poziom interakcji Ellie z elementami w grze będzie znacznie wyższy niż w The Last of Us. Ponadto możliwość skakania i czołgania się, dodaje nowy wymiar do gry, co pozwala na więcej scenariuszy w pionie, bardziej realistyczną mechanikę ukrywania się i szereg innych funkcji, które przyczyniają się do poprawy wrażeń z gry, które The Last of Us Part II oferuje graczom.

Innym sposobem, w jaki programiści nadają większą osobowość The Last of Us Part II jest system rzemieślniczy i system rozwoju postaci. Materiały są ograniczone, a możliwości rozwoju Twojej postaci również. Oznacza to, że wybory, które podejmujesz, naprawdę mają znaczenie i że będą one bardzo istotne w trakcie gry. To znacznie wykracza poza wybranie opcji tak lub nie w oknie dialogowym.

Wszystkie te funkcje zostały połączone, aby stworzyć godną kontynuację gry The Last of Us, która z pewnością zachwyci graczy, gdy zostanie wydana 19 czerwca na PlayStation 4.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare