Nowe wideo The Last of Us Part II pokazuje jego rozgrywkę

Nowe wideo The Last of Us Part II pokazuje jego rozgrywkę

Wszyscy wiedzą, że The Last of Us Part II to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo w 2020 roku. Ogromny sukces poprzedniej części serii i długi czas, jaki upłynął od jej premiery, znacznie przyczyniły się do wzrostu emocji nagromadzonych przez jego nadchodzącą premierę. Ale jednocześnie podniosło wykładniczo oczekiwania graczy dotyczące gry. Teraz możesz dowiedzieć się nieco więcej o grze w nowym filmie z gameplayem The Last of Us Part II, który wczoraj ukazał się Naughty Dog.

 

 

Wydaje się, że bez względu na końcowy stan gry, nigdy nie będzie ona wystarczająco dobra dla niektórych osób, które zawsze znajdą powód narzekań. Mamy tylko nadzieję, że kontynuacja historii Ellie jest równie ekscytująca i fascynująca, jak ta część, którą wszyscy kochamy. Jak dotąd niewiele z tej historii zostało ujawnione i możemy się z tego cieszyć, ponieważ The Last of Us Part II będzie grą z bardzo ważnym elementem narracyjnym.

Po tym, jak okrutne i gwałtowne wydarzenie zakłóca względny spokój, jaki Ellie znalazła w Jackson, postanawia wymierzyć sprawiedliwość wobec osób za to odpowiedzialnych. Gdy ściga ich jeden po drugim, staje w obliczu niszczycielskich skutków fizycznych i emocjonalnych jej działań.

Przetrwanie w postapokaliptycznym świecie, w którym znaczna część populacji zamieniła się w krwiożercze potwory podobne do zombie, jest czymś dość trudnym i idealnym scenariuszem dobrej historii. Ale prawdziwe piękno serii The Last of Us polega na tym, jak głęboko zagłębia się ona w prawdziwą naturę człowieka. Ekstremalne sytuacje przyczyniają się do wyciągania najlepszych i najgorszych z ludzi, aThe Last of Us Part II będzie tego bardzo dobrym przykładem.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare