Eneba COM
 
 

The Last of Us Part II Remastered zadebiutuje w styczniu przyszłego roku

The Last of Us Part II Remastered zadebiutuje w styczniu przyszłego roku

Było sporo niepewności co do premiery The Last of Us Part II Remastered. Deweloper Naughty Dog i Sony nigdy oficjalnie nie potwierdzili istnienia gry, mimo że wyciek z PlayStation Store wskazywał bezpośrednio na styczniową premierę. Fani popularnej serii zastanawiali się nad autentycznością tego przecieku najwyraźniej nie bez powodu, co zostało udowodnione w publikacji na oficjalnych forach Naughty Dog kilka dni temu.

Wielkie ujawnienie z materiałem wideo

Wpis na blogu ujawnia, że The Last of Us Part II Remastered jest rzeczywistością i fani będą mogli cieszyć się nim już wkrótce. Oczywiście będzie to naturalna kontynuacja dla wszystkich tych, którzy posiadają The Last of Us Part I Remake, ponieważ pozwoli im kontynuować historię Ellie w grze, która zawiera "ulepszenia technologiczne, nowe tryby i nowe funkcje zakulisowe, które pogłębią twoje zrozumienie tworzenia części II". Możesz rzucić okiem na grę w oficjalnym filmie zapowiadającym, który możesz obejrzeć poniżej.

 

 

Jednym z najciekawszych dodatków, których gracze będą mogli doświadczyć w The Last of Us Part II Remastered, jest tryb No Return, tryb przetrwania roguelike, który pozwala wybierać spośród różnych postaci, aby zanurzyć się w doświadczeniu, które stawia cię przed losowymi spotkaniami. Nagrody, które można odblokować w tym trybie, obejmują skórki postaci, a także tabele wyników. W The Last of Us Part II Remastered pojawi się również tryb Guitar Free Play dla tych, którzy lubią grać na tym instrumencie, a także dodatkowa zawartość komentowana przez twórców dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o serii.

Naughty Dog potwierdziło również datę premiery The Last of Us Part II Remastered, która ostatecznie nastąpi 19 stycznia 2024 roku, wyłącznie na konsolę PlayStation 5. Studio ujawni więcej szczegółów na temat gry i jej nowych trybów rozgrywki w miarę zbliżania się premiery. Jak zwykle, najlepsze oferty na klucze The Last of Us Part II Remastered na PS5 znajdziesz w naszej porównywarce przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare