Instant Gaming EU
 
 

Sadako z Ringu będzie nawiedzać Dead By Daylight

Sadako z Ringu będzie nawiedzać Dead By Daylight

Dead By Daylight pojawiają się jedni z najbardziej kultowych złoczyńców w historii kina: Leatherface, Freddy Krueger, Jason i Michael Myers. Ale w rozdziale 23, który pojawi się w marcu 2022 roku, gra będzie współpracować z kimś wyjątkowym.

Niewiele fikcyjnych duchów jest tak niezapomnianych i przerażających jak Sadako Yamamura, mściwy antagonista Ringu Koji Suzuki. Adaptacja filmowa z 1998 roku wywołała traumę wśród widzów na całym świecie obrazem Sadako wyczołgującej się z telewizora, by zabić kolejną ofiarę swojej klątwy. A teraz pojawia się w Dead By Daylight. Obejrzyj zwiastun zapowiadający grę:

 

 

W zwiastunie nie widzimy fizycznej postaci Sadako, ale mamy okazję przyjrzeć się jej z bliska, wraz z dźwiękiem telefonu i szumem taśmy VHS - wszystkimi ikonicznymi składnikami jej uniwersum. Bez wątpienia najsłynniejszy japoński kobiecy duch w końcu pojawi się w dużej grze. Miejmy nadzieję, że deweloperzy oddadzą jej cześć w prawilny sposób.

Historia Ringu opowiada o przeklętej kasecie VHS, która zabija widza siedem dni po jej obejrzeniu. Książka dała początek nie tylko filmowej serii, ale także całemu gatunkowi J-Horror, a naśladowcy przyjęli motyw mściwej, długowłosej kobiety-ducha. Ostatecznie film trafił na Zachód, gdzie został z powodzeniem przerobiony na The Ring przez Gore'a Verbinskiego.

Reiko Imayasu, producentka Kadokawa Studios, mówi tak:

"Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Behaviour Interactive i zespołem Dead by Daylight. Wyślemy jedną z naszych najbardziej nawiedzonych postaci do Mgły, aby przelała grozę, która będzie rywalizować ze wszystkimi wielkimi poprzednikami. Fani powinni uważać na swoje serca; ten zabójczy przybysz z pewnością ich uderzy i będą drżeć ze strachu, gdy będą czekać".

Jeśli czujesz się na siłach, możesz obejrzeć przeklęte wideo Sadako tutaj:

 

 

Kiedy Ringu pojawi się w Dead By Daylight?

Współpraca z Ringu w Rozdziale 23 ukaże się w marcu 2022 roku. To jeszcze trochę czasu, więc dla zabicia czasu sprawdź najtańsze dostępne ceny cdkeyów do Dead By Daylight na PC. Jeśli wolisz polować na duchy, sprawdź również najlepsze ceny Phasmophobia.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare