Dead By Daylight zaskakuje fanów crossoverem Dungeons & Dragons

Dead By Daylight zaskakuje fanów crossoverem Dungeons & Dragons

Behaviour Interactive dostarcza emocji i strachu ogromnej rzeszy fanów od 2016 roku dzięki Death By Daylight. Ten survival horror zapewnia intensywną, asymetryczną rozgrywkę wieloosobową, w której kilku ocalałych walczy z seryjnym mordercą. Ocalali dysponują różnorodnymi zdolnościami, dzięki którym mogą próbować odwrócić uwagę zabójcy, aktywując serię generatorów otwierających drzwi prowadzących do bezpiecznego miejsca. W międzyczasie zabójca dysponuje unikalnymi mocami, które pozwalają mu śledzić ocalałych i zabijać ich, zanim zdążą uciec. W trakcie gry można odblokować dodatkowe profity dla preferowanych postaci w systemie progresji, który zachęca do powrotu po więcej.

Dead By Daylight ma wiele dodatków DLC, które dodają do gry dodatkową zawartość w postaci dodatkowych ocalałych i zabójców. Każdy z nich obraca się wokół konkretnego horroru lub filmu i dodaje wiele dodatkowego smaku do gry i nowych mechanik rozgrywki. Behaviour Interactive obiera jednak nieco inny kierunek w kolejnym rozdziale gry. Zamieni Dead By Daylight w coś bardziej podobnego do doświadczenia fantasy, wydając crossover z Dungeons & Dragons z okazji 50. rocznicy powstania serii.

Zło wcielone

Legendarny Vecna, mistrz mrocznych sztuk i najbardziej kultowy złoczyńca Dungeons and Dragons pojawi się w grze w przyszłym miesiącu wraz z premierą Dead by Daylight: Dungeons and Dragons. Jego niekończące się poszukiwanie mocy doprowadziło go do Mgły, aby terroryzować i masakrować każdego, kto ośmieli się stanąć mu na drodze. Vecna może wykorzystywać swoje magiczne moce do latania po mapie, przywoływać duchy, aby zadawać obrażenia swoim ofiarom, a nawet wyczarować widmową rękę, aby wykonywała jego rozkazy. Jest kolejnym zabójcą w grze i towarzyszą mu nowi ocalali oraz nowa strefa.

 

 

Dead by Daylight: Dungeons and Dragons pojawiają się dwaj nowi ocalali, bardowie Aestri Yazr i Baermar Uraz, którzy może nie są najlepszymi wojownikami w mieście, ale mają talent do wychodzenia z ryzykownych sytuacji.Nadchodząca zawartość obejmuje również zupełnie nową mapę o nazwie Zapomniane Ruiny, która zawiera ogromną zrujnowaną wieżę znajdującą się nad podziemnym lochiem, który będzie grobowcem dla ocalałych, jeśli nie uda im się uciec na czas.Jeśli ocaleni będą mieli wystarczająco dużo szczęścia, mogą znaleźć cenne przedmioty w kilku skrzyniach ze skarbami, które są rozrzucone po całym obszarze.

Premiera Dead By Daylight: Dungeons and Dragons zaplanowana jest na 3 czerwca i poprzedzi kolejny epicki crossover z Castlevanią, który zostanie ogłoszony 6 sierpnia 2024 roku. Oczywiście najlepsze oferty na zakup wszystkich z nich znajdziesz w naszej porównywarce wraz z najtańszymi kodami do gry Dead By Daylight.

  • Oficjalna strona : Dead by Daylight Charity Case
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Behaviour Interactive
  • Deweloper : Behaviour Interactive
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 10 sierpnia 2017
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare