Dead by Daylight otrzyma nowe funkcje w bezpłatnej aktualizacji

Dead by Daylight otrzyma nowe funkcje w bezpłatnej aktualizacji

Jeśli horrory są Twoim ulubionym gatunkiem gier lub nie, to zdecydowanie są dość popularne i istnieje wiele różnych podejść do tego tematu. Dead by Daylight oferuje asymetryczne doświadczenie multiplayer, w którym jeden gracz będzie wcielał się w rolę bezwzględnego zabójcy, który musi pozbyć się kilku ocalałych przed ucieczką. Jako Ocalały, musisz zrobić wszystko co w Twojej mocy, aby aktywować kilka generatorów znajdujących się na mapie i otworzyć drzwi, które pozwolą Ci uciec z koszmarnego miejsca, w którym jesteś uwięziony. Może to zabrzmieć bardzo prosto, ale opresyjna atmosfera gry przyczynia się do stworzenia dość ekscytującego doświadczenia, które wielu graczy uwielbia.

Deweloper Behaviour Entertainment dąży do tego, aby Dead by Daylight był jeszcze lepszy. Wkrótce zostanie wydana nowa aktualizacja do gry, która przyniesie kilka nowości. Nadchodząca aktualizacja gry będzie zawierała nowy wygląd HUD, który pozwoli Ci na jego skalowanie, jeśli tego chcesz. Będzie on również zawierał portrety postaci i licznik haków, który pozwoli Ci śledzić, kto został poświęcony. Kolejna mile widziana zmiana, którą ta aktualizacja przynosi do Dead By Daylight, ma postać zupełnie nowych animacji dla Ocalałych, których ruchy będą bardziej realistyczne i płynne. Aktualizacja wprowadzi również inne modyfikacje w grze, w tym nową grafikę dla Gideon Meat Plant i Crotus Prenn Asylum.

 

 

Zapowiedź nadchodzącej aktualizacji przynosi także kilka nowości na temat matchmaking'u w Dead by Daylight. Rankedy powrócą w najbliższym czasie do Dead by Daylight, ale nie będą wykorzystywane w matchmaking'u. Zamiast tego, będziesz otrzymywał określoną ilość punktów krwi w każdym miesiącu w oparciu o najwyższą osiągniętą rangę. Będą dwie oddzielne rangi dla każdego gracza, jedna jako Killer i jedna jako Survivor, i otrzymasz nagrody za oba.

Wszystkie te zmiany będą dostępne do przetestowania w Player Test Build w tym tygodniu i powinny zostać wprowadzone w późniejszym terminie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare