Ksenomorf przybywa do Dead by Daylight

Ksenomorf przybywa do Dead by Daylight

Jedną z najfajniejszych rzeczy w Dead by Daylight jest to, że rozgrywka obejmuje interakcję z kultowymi mordercami z wszelkiego rodzaju ulubionych horrorów. Niezależnie od tego, czy grasz jako okrutny zabójca, czy jako ocalały próbujący uciec przed nimi za wszelką cenę, Dead by Daylight oferuje wyjątkowe asymetryczne wrażenia z gry wieloosobowej, które urzekły wielu graczy. Intensywna akcja survivalowa i ogromna różnorodność zabójców, z których każdy ma własne umiejętności i metody polowania, to najważniejsze cechy gry, która od czasu premiery została rozszerzona o wiele DLC i dodatków.

Ale deweloper Behaviour Interactive wciąż ma więcej interesujących zabójców w kolejce do dodania do gry, a najnowszy z nich będzie Ci bardzo dobrze znany, jeśli lubisz filmy o Obcym. Ksenomorf to pozaziemskie stworzenie, które nawiedza sny niezliczonych ofiar w kosmosie od czasu, gdy załoga Nostromo zbadała sygnał alarmowy na pozornie opuszczonym księżycu. Z Ellen Ripley jako jedyną ocalałą z tej przygody, pierwszy film z serii Alien utorował drogę do narodzin legendarnego antagonisty, który terroryzował galaktykę swoją niesamowitą szybkością i śmiercionośną kwaśną krwią. Teraz pojawia się w Dead by Daylight.

Zabójca z kosmosu

Behaviour Interactive opublikowało wideo, które zapowiada pojawienie się śmiercionośnego obcego stworzenia w ich grze jeszcze w tym miesiącu.

 

 

Niestety, będziemy musieli poczekać do przyszłego wtorku, aby dowiedzieć się więcej o współpracy z Obcym, ale jest kilka rzeczy, których możemy się domyślić. Jeśli chodzi o samego Ksenomorfa, logiczne byłoby, gdyby miał on jakiś rodzaj ataku kwasem, a także gdy wykaże się niesamowitą siłą, zwinnością i szybkością. Niezależnie od tego, czy gracz kontrolujący go zdecyduje się stopić ofiarę, czy rozerwać ją na kawałki, nowy zabójca okaże się śmiertelnie niebezpieczny. Poza tym chcielibyśmy zobaczyć Ellen Ripley jako ocalałą, z umiejętnościami, które mogą dać jej przewagę nad obcym stworzeniem w odpowiednich okolicznościach. Niczego nie będziemy wiedzieć na pewno, aż do przyszłego tygodnia.

Tymczasem możesz sprawdzić najlepsze oferty na klucze Dead by Daylight za pomocą naszej porównywarki i cieszyć się weekendem ekscytujących gier survivalowych, niezależnie od tego, czy jesteś drapieżnikiem, czy ofiarą.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare