K4G BG 4 EN
 
 

Rogue Trader dodaje głębi uniwersum Warhammer 40,000

Rogue Trader dodaje głębi uniwersum Warhammer 40,000

Choć Warhammer 40,000: Rogue Trader nie jest jedyną grą wideo inspirowaną grą stołową od Games Workshop, oferuje doświadczenie, które znacznie różni się od tego, którym można cieszyć się we wszystkich poprzednich grach. Nie jest to ekscytująca strzelanka, jak Darktide czy Space Marine 2, i ma znacznie głębszą narrację niż Mechanicus. Gra pod wieloma względami bardziej przypomina Baldur's Gate III, co nie jest zaskoczeniem, gdyż Owlcat Games specjalizuje się w tworzeniu świetnych gier CRPG. Studio odniosło wielki sukces z Pathfinder: Kingmaker i Pathfinder: Wrath of the Righteous, a Warhammer 40,000: Rogue Trader najprawdopodobniej podąży tą samą ścieżką.

Inne podejście do uniwersum Mrocznego Millenium

Warhammer 40,000: Rogue Trader stawia cię w roli jednej z osób odpowiedzialnych za eksplorację odległych zakątków wszechświata w celu rozszerzenia Imperium Człowieka. Masz do dyspozycji ogromne zasoby, aby poruszać się w kosmosie i odkrywać, co leży poza granicami Imperium. W przeciwieństwie do innych sług Imperatora, Rogue Traders mają pewną swobodę działania, o ile wykonują swoją misję.

Warhammer 40,000: Rogue Trader pozwala ci podążać różnymi ścieżkami podczas epickiej przygody. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się być obrazoburcą, czy nawet heretykiem, gra oferuje ekscytującą przygodę, w której twoje wybory mają znaczenie. Pozyskanie pomocy potężnych jednostek jest koniecznością, jeśli chcesz przetrwać i zebrać informacje, nawet jeśli są to mroczne Xenos. Oczywiście wszechobecne wpływy Ciemnych Mocy będą kusić i próbować cię skorumpować, a od ciebie zależy, czy się im oprzesz, czy też wykorzystasz je do zdobycia władzy.

 

 

Owlcat Games wykonało bardzo dobrą robotę, adaptując mechanikę klasycznego RPG do gry wideo. Warhammer 40,000: Rogue Trader oferuje intensywne doświadczenie fabularne i uzupełnia je ekscytującym systemem walki. Gra pomija zbyt skomplikowaną mechanikę i jest bardzo przystępna dla nowych graczy, oferując jednocześnie wiele szczegółów i solidną i wciągającą narrację.

Warhammer 40,000: Rogue Trader nie prześcignie Baldur's Gate III w najbliższym czasie, ale jeśli szukasz alternatywy lub innego CRPG osadzonego w innym uniwersum do grania w nadchodzących miesiącach, gra spełnia tę rolę. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz Warhammer 40,000: Rogue Trader na Steam w najlepszej cenie i zacząć grać już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare