Warhammer 40,000: Rogue Trader otrzymuje dużą aktualizację

Warhammer 40,000: Rogue Trader otrzymuje dużą aktualizację

Warhammer 40,000: Rogue Trader z powodzeniem uchwycił ducha gry stołowej od Games Workshop i zaadaptował go do ekscytującego doświadczenia CRPG. Porównywanie go do Baldur's Gate III jest dyskusyjne, ponieważ gra Larian jest najlepsza w tym gatunku, ale Owlcat Games udało się poprawić ogólne wrażenia, jeśli porównamy je z poprzednimi grami. Pathfinder: Kingmaker i Pathfinder: Wrath of the Righteous należą do faworytów fanów i obie cieszą się szerokim poparciem. Uniwersum Warhammera 40,000 znacznie różni się od Golarionu, ale jego rozległa wiedza była świetną inspiracją do stworzenia wyjątkowej przygody osadzonej w Mrocznym Millenium.

Wcielenie się w rolę kultowego Rogue Tradera już samo w sobie jest czymś epickim. Osoby te są odpowiedzialne za ekspansję Imperium Człowieka. Dysponując ogromnymi zasobami, dowodzą statkiem i eksplorują odległe zakątki galaktyki podczas niebezpiecznych przygód. Warhammer 40,000: Rogue Trader pozwala ci wcielić się w jedną z tych osób i zmierzyć się z wszelkimi przeciwnościami losu w ekscytującej przygodzie. Gra zawiera rozgałęzioną fabułę z wieloma sposobami postępu w zależności od podejmowanych decyzji i już stała się ulubieńcem fanów.

Miejsce na poprawę

Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów od Owlcat Games, Warhammer 40,000: Rogue Trader został wydany z wieloma błędami. Niektóre z nich mogą nawet znacząco utrudniać postępy w kampanii. Jednak podobnie jak w przypadku serii Pathfinder, deweloper pracuje nad ich naprawieniem po premierze. Trzecia duża aktualizacja dla Warhammer 40,000: Rogue Trader została już wydana i rozwiązuje wiele z tych błędów oraz naprawia "zdecydowaną większość zepsutych zadań i przerywników filmowych, które blokowały postęp lub działały tylko w przypadku określonych wyborów". Cała lista poprawek i usprawnień rozgrywki jest dość długa, ale możecie zapoznać się z oficjalnymi informacjami o aktualizacji tutaj (uwaga na możliwe spoilery).

 

 

Owlcat Games obiecuje kontynuować prace nad ulepszeniem Warhammer 40,000: Rogue Trader z nowymi zmianami w balansie i jakości rozgrywki w nadchodzących tygodniach. Oczywiście, jeśli chcesz zanurzyć się w ekscytującej przygodzie osadzonej w uniwersum gry stołowej Games Workshop, nasza porównywarka jest najlepszym źródłem cyfrowych kluczy do gry w Warhammer 40 ,000: Rogue Trader na PC, Xbox i PS5.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare